“Народний фронт ” Березанщини ініціював питання розвитку села Тронка

“Народний фронт ” Березанщини ініціював питання розвитку села Тронка

21 червня в Березанській РДА відбулося засідання “круглого столу” за участі представників політичних партій, громадських організацій і активістів під час якого піднято важливі питання перспектив розвитку району. Представники партії “Народний Фронт” ініціювали розгляд питання про перспективу розвитку села Тронка.

Село Тронка, було центральною садибою радгоспу “Таврійський” і підпорядковувалося Одеському військовому округу, але останнім часом, у зв’язку з банкрутством, припинило будь-яку виробничу діяльність. Техніка, складські приміщення, тваринницькі ферми, механізований тік та інші господарські приміщення розграбовано або знаходяться у плачевному стані. Працівники колишнього господарства не отримали земельних паїв, оскільки землею володіє військове відомство, а орендує і користується землею невідомо хто. Саме село Тронка розташоване на території двох суміжних районів – Березанського і Миколаївського.

Новопризначений голова РДА С.І.Танасов пообіцяв запросити на співбесіду ліквідатора колишнього радгоспу В.М.Фоменко і розібратись досконально в суті проблеми. Березанська організація “Народного фронту” і далі сприятиме розвитку населених пунктів району.