Від нового прокурора ми чекаємо прозорості, розслідування резонансних справ і боротьби з корупцією – Вадим Підберезняк

Від нового прокурора ми чекаємо прозорості, розслідування резонансних справ і боротьби з корупцією – Вадим Підберезняк

В ефірі телеканалу «Еспресо» народний депутат України Вадим Підберезняк прокоментував ситуацію навколо призначення нового прокурора у Миколаївську область. Депутат «Народного фронту»  очікує боротьби з корупцією не тільки з боку чиновників, а, також, з боку депутатів всіх рівнів.

На запитання ведучих у студії – чого чекати від новопризначеного прокурора Миколаївської області Вадим Підберезняк відповів:

В.Підберезняк на Еспресо1«Від нового прокурора ми чекаємо тільки прозорості, ми чекаємо розслідування резонансних справ і ми чекаємо, на сам перед, боротьби з корупцією, яка захлинула не тільки Миколаївську область, а і всю Україну. Тому потрібно вимагати від силовиків таких ретельних дій, щоб не відсиджуватися і не видивлятися.

Також, хочу сказати, що потрібно дивитися не тільки за чиновниками, а дивитися, навіть, за народними депутатами. Наприклад, є такий Первомайський район, Кривоозерський район у Миколаївській області, де завдяки діям народного депутата Корнацького вже розквітає такий своєрідний вид корупції».