Вадим Підберезняк: Аркадій Корнацький – це доларовий мільйонер, який ніяк не нажреться

Вадим Підберезняк: Аркадій Корнацький – це доларовий мільйонер, який ніяк не нажреться

Таким чином, народний депутат України Вадим Підберезняк 15 червня на брифінгу у Верховній Раді прокоментував ситуацію, що склалася навколо захоплення земельних паїв бюджетників Первомайського району депутатом від БПП Аркадієм Корнацьким. Вадим Підберезняк представив звернення до Президента Петра Порошенка за підписом декількох народних депутатів з проханням звернути увагу на діяльність депутата від президентської фракції та навести лад.

«В Миколаївській області ще дуже багато проблем. І одна з таких проблем – це дії народного депутата Аркадія Корнацького, який прийшов на 132 округ і сьогодні грабує простих людей. Це злочинець і рейдер, який захоплює землі простих людей, простих бюджетників – 773 людини, в яких він відбирає землю, – сказав Вадим Підберезняк та додав, – У зв’язку з цим, група народних депутатів України звертається до Президента України. У мене в руках текст звернення з підписами народних депутатів, які вимагають від Президента, щоб він навів лад зі своїм народним депутатом, який не маючи совісті, вже пограбував через своїх поплічників, через суди – і не може ніяк зупинитися».

В.Підбірезняк - брифінгДепутат Верховної Ради від Народного фронту» Вадим Підберезняк, звертаючи увагу на стан справ та позицію самого Аркадія Корнацького підкреслив: «Доларовий мільйонер, який ніяк не нажреться. Потрібно його якось зупинити. Тому, шановний Петро Олексійовичу, депутати від «Народного фронту», «Батьківщини», «Відродження», інших фракцій та груп – звертаюся до вас з проханням вплинути на ситуацію, яка склалася у Первомайському районі Миколаївської області, з тим, щоб навести лад, навести порядок і вплинути на народного депутата, з маленької літери, Корнацького».

Звернення 1 ст.

Звернення 2 ст.

Звернення 3 ст.