Вадим Підберезняк про свавілля Корнацького: Нікому не дозволено відбирати у людей їх приватну власність

Вадим Підберезняк про свавілля Корнацького: Нікому не дозволено відбирати у людей їх приватну власність

Народний депутат України Вадим Підберезняк дотримує свого слова та продовжує відстоювати справедливість та права людей. Як відомо, депутат «Народного фронту» виступив на захист 773 працівників бюджетної сфери Первомайського району Миколаївської області, у яких місцевий землевласник та депутат від ББП Аркадій Корнацький відібрав земельні паї.

Вадим Підберезняк добився розгляду цієї справи у Апеляційному суді, який підтвердив права власності на паї бюджетників Первомайщини, які постраждали від свавілля Аркадія Корнацького.

«10 червня 2016 апеляційний суд Миколаївської області скасував рішення Первомайського районного суду щодо землі, що перебуває у власності 773 працівників бюджетної сфери Первомайського району, яким земля, фактично, передавалася народному депутату Корнацькому. Рішення Апеляційного суду Миколаївської області лише підтвердило те, що всім і так зрозуміло – нікому не дозволено відбирати у людей їх приватну власність», – прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці у Фейсбуці Вадим Підберезняк.

Далі, він зосереджує увагу громадськості на тому, що попередній розгляд цієї справи у Первомайському міському суді, який діє в інтересах Корнацького, не можна назвати справедливим. Суддя Закревський, який затягував розгляд справи, передавав на весь цей час «Агрофірмі Корнацьких» право використовувати ці землі. Вадима Підберезняка обурює таке порушення прав власності, духу закону і справедливості.

«Хоча, виходячи з рішення незрозумілого суду про задоволення позову, то можна відібрати що завгодно у кого завгодно і передати іншій особі. Але, благо, здоровий глузд, присутній в нашій судовій системі, і спасибі суддям Апеляційного суду за те, що винесли законне рішення» – наголошує Вадим Підберезняк.

Враховуючи ту негативну піар-кампанію, яку розпочали проти нього поплічники Корнацького та він сам, Вадим Підберезняк вважає, що він знаходиться на правильному шляху і не збирається зупинятись, поки не справедливість не переможе:

«Надалі ми також не залишимо людей без уваги і продовжимо разом з ними відстоювати їх права, щоб їх їм повноцінно повернули і ніякої депутат, ні будь-хто інший не зміг відібрати у людей те, чим вони володіють на законних підставах. Також хочу звернутися до судді Закревського припинити приймати незаконні рішення, ми не дозволимо ображати людей. СПРАВЕДЛИВІСТЬ переможе!»