Тарас Кремінь ініціював майданчик для вирішення потреб малого бізнесу Миколаєва

Тарас Кремінь ініціював майданчик для вирішення потреб малого бізнесу Миколаєва

7 червня в Центрі Підтримки Бізнесу з ініціативи депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Тараса Креміня пройшла робоча зустріч представників малого бізнесу, громадських організацій підприємців.

На зустрічі йшлося про необхідність структурної, системної роботи в місті Миколаєві та області щодо підтримки малого та середнього бізнесу, участі громадських організацій в процесах місцевого самоврядування, роботі громадських та галузевих рад, формуванні сприятливого середовища для розвитку бізнесу. Свої пропозиції озвучили учасники зустрічі: представник громадської ради при Державній регуляторної службі України Валерій Вєтров, спеціальний уповноважений Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» в Миколаївській області Володимир Прибитько, генеральний директор компанії «Артлайф Україна» Віталій Поливода, підприємець Дмитро Талпа.

Відбулося не тільки формування Міжгалузевої ради підприємців міста Миколаєва, як відкритої площадки для конструктивного діалогу з міською владою, а й загального об’єднання активних жителів міста, націлених на розвиток громади і економіки Миколаєва.