Володимир Омелян – це європейський рівень менеджменту в Україні

Володимир Омелян – це європейський рівень менеджменту в Україні

Таку думку висловив у своїй заяві народний депутат України Вадим Підберезняк. Він  сказав:

«Міністр інфраструктури України Володимир Омелян є професіоналом вищого рівня. З його приходом на посаду міністра інфраструктури питання експлуатації доріг принципово зрушилося з місця. Йому вистачає і політичної волі взяти на себе відповідальність за реформи у дорожній галузі.

Розпочалося встановлення вагових комплексів на дорогах та розпочалася боротьба з перевантаженням, в наслідок якого руйнуються дороги. Депутатами «Народного фронту» були впровадженні законодавці ініціативи на підтримку дій Уряду. Зокрема, зареєстровані законопроекти 4660 та 4661, які посилюють відповідальність за перевантаж. Спільно з громадськими активістами нами було пригорнуто увагу суспільства до проблеми поганого стану доріг. Урядом виділено кошти на ремонт автошляхів. По волі розпочався процес вирішення цієї проблеми».

Народний депутат відмітив, що стан доріг – це спільна відповідальність і тих, хто їх експлуатує, і тих, хто їх будує і ремонтує. Не менш важливою складовою нормалізації питання стану доріг є якісна їх побудова та ремонт. Разом з тим, контроль якості цього компоненту у дорожній галузі залишається слабкою ланкою. На думку Вадима Підберезняка всі спільні зусилля не дадуть кінцевого результату, якщо бюджетні кошти будуть розкрадатися, а дороги не будуватися.

«Разом з тим, і ні самому міністру, і ні його команді, яка б вона не була найпрофесійнішою, без допомоги на місцях, кардинально змінити ситуацію зі шляхами не під силу. Потрібна підтримка місцевої влади, депутатів всіх рівнів та, головне, громадськості. Без активної позиції громадян неможливо здійснювати справжні реформи. Ми маємо стати єдиною командою і в центрі, і на місцях. Ми маємо з’єднатися у ланцюг державного і громадського контролю на місцях, мі маємо підтримати реформи. Тільки тоді ми збережемо наше спільне надбання», – заявив Вадим Підберезняк.