В аграрному університеті пройшов конкурс на помічника народного депутата

В аграрному університеті пройшов конкурс на помічника народного депутата

У Миколаївському національному агарному університеті проходив конкурс на посаду помічника народного депутата України Вадима Підберезняк. Організатором заходу виступив факультет менеджменту в особі декана Олени Шебаніної. Конкурс проходив в рамках поглиблення співпраці Миколаївського аграрного університету та Верховної Ради України.

За словами Олени Шебаніної в попередньому конкурсі взяло участь велика кількість студентів, які пройшли кілька різних завдань. До фіналу потрапило четверо учасників: Сергій Муравський, Віктор Гончарук, Анатолій Тамашев, Тетяна Топорова. Ці молоді люди і змагалися за право зайняти посаду помічника народного депутата, виступаючи з презентаціями та демонструючи своє бачення розвитку України.

Депутат фракції «Народний фронт» Вадим Підберезняк подякував всім студентам за участь, небайдужість і бажання щось зробити у своєму житті, в житті нашої країни. Він підкреслив, що участь в конкурсі може стати для багатьох хорошим поштовхом до нових досягнень.

«Бути помічником-консультантом у народного депутата – це не є велика нагорода, це чимала праця, але кожен може вибрати завантаження і сферу за своїм бажанням», – сказав Вадим Підберезняк.

Звертаючись до студентів, він також підкреслила, що в житті можна домогтися всього, навіть не маючи багато грошей і зав’язків, що важливо проявляти цілеспрямованість і не опускати руки, навіть після невдач.

6Після проведення презентацій всіх фіналістів комісія, в яку також входив Вадим Підберезняк, переможцем конкурсу визначила Тетяну Топорову. Вадим Підберезняк розповів, що вибрати було дуже складно, оскільки все продемонстрували високий рівень.

«Всі хлопці гідні, все своєрідні, у всіх є свої плюси і мінуси. У всіх є необхідні риси, щоб якимось чином приймати участь в цій роботі, – сказав Вадим Підберезняк і продовжив, – Я хочу запропонувати соломонове рішення: я пропоную всій цій групі в одній команді».

На наступному тижні Тетяна Топорова буде офіційно оформлена, як помічник народного депутата та розпочне допомагати парламентарію у його роботі.

7

8

2

3

4