Ігор Бриченко продовжує свою благочинну діяльність

Ігор Бриченко продовжує свою благочинну діяльність

На міжпленарному тижні народний депутат України Ігор Бриченко проводив зустрічі з мешканцями Баштанського, Новобузького та Казанківського районів Миколаївської області. Під час візитів депутат «Народного фронту» продовжує свою благочинну діяльність.

Зазвичай, Ігор Бриченко використовує перерви у парламентській діяльності для благочинності. Цього разу, через свій благодійний фонд «Крокуємо з турботою», Ігор Бриченко привіз гостинці та подарунки дітям Новобузького реабілітаційного центру. Також, Ігор Віталійович провів робочі зустрічі з керівниками влади у районах. На своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Бриченко наступним чином коментує свою діяльність:

«Відвідав заклади Казанківського, Новобузького та Баштанського районів.
За запрошенням, зустрівся з головою Казанківської РДА Ольгою Жоровою обговоривши питання освіти, медицини, відкриття відділення БФ «Крокуємо з турботою» та передав ліки для районної лікарні.
Після чого, як завжди, відвідав Новобузький реабілітаційний центр в якому приємною несподіванкою стали вірші, гуморески та поробки від вихованців закладу. В свою чергу віддячив їм подарунками.
Також завітав на п’єсу – казку «Малюк цахес» на якій поздоровили приймальні родини з наступаючим святом від Благодійної програми «Добро людям».
На Баштанчині зустрівся з районною владою, обговоривши нагальні питання».

1

2

3

4

Крім того, Ігор Бриченко використовує можливість перебування в Миколаївські області для моніторингу діяльності вагових комплексів на шляхах та боротьби з перевантаженням на дорогах. Які відомо, саме у Баштанському, Новобузькому, Кзанківському та Снігурівському районах найгірші дороги у Миколаївській області саме через перевантаження перевізниками. Ігор Бриченко,  а також Максим Бурбак, Тарас Кремінь, Вадим Підберезняк та інші депутати «Народного фронту» нещодавно зареєстрували два законопроекти по боротьбі з перезавантаженням та підвищення штрафів за свідому руйнацію доріг.