Міністр інфраструктури Володимир Омелян привітав миколаївців та закликав самим контролювати владу

Міністр інфраструктури Володимир Омелян привітав миколаївців та закликав самим контролювати владу

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян привітав миколаївців з днем Європи. Він виявив справжню обізнаність історією міста, назвавши його найстарішим містом України, якому тисячі років. Насправді, історія поселення на території сучасного Миколаєва розпочинається з добі пізньої бронзи і триває до сьогодення. Учасники мітингу на Соборній площі міста радісно вітали міністра.

Звертаючись до миколаївців, Володимир Омелян сказав: «Ви зберегли український дух. Стільки націй впало, стільки країн розпалися, але ми лишаймось на своїй землі. Ми – нація переможців, – висловився він, – Уряд минулого і цього року продовжує політику децентралізації. Ми все більше і більше повноважень віддаємо на місця. Ви, кожен з вас – є владою. Контролюйте своїх чиновників, перевіряйте, що вони роблять для кожного платника податків. Ми завжди перемагали, ми завжди переможемо. Слава Україні!»

Супроводжували міністра народні депутати України Вадим Підберезняк, Тарас Кремінь та Ігор Бриченко, які також взяли участь в урочистостях до дня Європи.
Piidbereznyak, Kremin, Brychenko