Володимир Омелян: Транспортне лобі у нас присутнє, але ми сподіваємося на відповідальність кожного окремого депутата

Володимир Омелян: Транспортне лобі у нас присутнє, але ми сподіваємося на відповідальність кожного окремого депутата

Таку думку висловив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спілкування з журналістами на транспортно-ваговому комплексі у Миколаївській області. Запитання міністру стосувалося проблеми наявності у Верховній Раді транспортного лобі, яке гальмує реформи у дорожній галузі та, зокрема, гальмує законопроекти 4660 і 4661,  які б мали врегулювати питання перевантаження та руйнації доріг. Ці законопроекти були зареєстровані депутатами «Народного фронту» Максимом Бурбаком, Тарасом Кременем, Ігорем Бриченко, Вадимом Підберезняком, Віталієм Корчиком та іншими.

Володимир Омелян підтвердив існування в Україні транспортного лобі, а також фармацевтичного лобі у міністерстві охорони здоров’я, лобі окремих правоохоронних структур і так далі. Разом з тим, він бачить можливість подолання їх впливу у Верховній Раді заради реформ та розвитку держави.

«Тут має бути відповідальність кожного окремого депутата, хто голосує, або ні. Той, хто не голосує – він, фактично, несе відповідальність за смерті тих людей, які ідуть зруйнованими дорогами, – сказав Володимир Омелян, – І це те, що потрібно країні, а ні, персонально, міністру, чи «Народному фронту», чи керівництву держави. Це потрібно кожному з нас – платникам податків, щоб ми могли пересуватися безпечними дорогами».

Міністр інфраструктури підкреслив, що головними умовами створення безпечних і якісних доріг є ваговий контроль на них та неухильне дотримання усіх параметрів навантаження.