Народні депутати Підберезняк, Бриченко і Кремінь передали на транспортно-ваговий комплекс камери відеоспостереження

Народні депутати Підберезняк, Бриченко і Кремінь передали на транспортно-ваговий комплекс камери відеоспостереження

Під час візиту у Миколаївську область міністр інфраструктури Володимир Омелян відвідав транспортно-ваговий комплекс, який розташовано на трасі між Миколаєвом та Новою Одесою. Під час зустрічі відбулася передача на комплекс камер онлайн спостереження від народних депутатів України Вадимом Підберезняком, Ігорем Бриченком і Тарасом Кремінем.

За словами начальника управління укртрансбезпеки Миколаївської області Сергія Кривошапки, щоб не було звинувачень у бік інспекції, що її працівники беруть з водіїв гроші – будуть встановлені онлайн-камери відеоспостереження.

«Народні депутати подарували нам генератор, подарували нам відеокамери в онлайн-режимі, які встановлено на ваговому контролі. «Будь хто може взяти пароль, зайти у відеокамеру і подивитися – що робить інспектор. Тоді у вас буде громадський контроль і більше не буде звинувачень до керівництва і мене», – сказав Сергій Кривошапко.

Таку волонтерську і громадянську позицію депутатів Верховної Ради «Народного фронту» високо оцінив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Народні депутати України, насправді, вони були одними з ініціаторів жорсткого вагового контролю на території України. Ми бачимо, що волонтерство продовжується, Щойно передали, власне, для потреб державної служби безпеки на транспорті відеореєстратори, щоб уникнути будь яких зловживань. Інші передали дизель-генератор. Тому, це спільний контроль над догами України, які є спільним власним надбанням кожного українця, – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян та додав, – Я сподіваюся, що така ж синергія у нас буде у парламентському залі, коли будуть голосуватися два ключові законопроекти по ваговому контролю, які унормують всі правила перевезення вантажів в Україні, посилять відповідальність не лише перевізника вантажу, але і власника-відправника і приведуть ситуацію до відповідності до європейських норм».

6

Вадим Підберезняк підкреслив, що група депутатів «Народного фронту» виступає, перш за все, за збереження доріг, як нашого спільного надбання. Для того щоб на цих дорогах не тільки могли заробляти, а й ними могли користуватися всі громадяни, які сплачують податки з кожного літра бензину.

«Тому потрібні жорсткі норми, жорстке дотримання правил всіма учасниками дорожнього руху: і для тих, хто ремонтує та будує дороги, і для тих – хто їх експлуатує», – підкреслив він.

7

Ігор Бриченко додав, що особливо важливо, коли є і воля міністерства, і воля громади.

«Громада правильно вчиняє, – сказав він, – Дуже хотів би подякувати активістам, які підтримують вагові комплекси та ідею міністерства і ці закони, які надійшли в парламент».

8

1

Також, Ігор Бриченко закликав всіх інвесторів, які вкладають кошти в порти, потурбуватися про ті дороги, які ведуть у ці порти.

На останок міністр інфраструктури Володимир Омелян підкреслив, що стан доріг – це спільна відповідальність кожного з нас, кожного українця, який хоче пересуватися безпечними дорогами.

«Без взаємного контролю влади, без взаємного контролю перевізників, ми не будемо мати якісних безпечних доріг. Це – чіткій зв’язок і по іншому бути не може», – завершив він.