Студенти аграрного університету Миколаєва були на екскурсії у Верховній Раді

Студенти аграрного університету Миколаєва були на екскурсії у Верховній Раді

На цьому тижні група студентів Миколаївського національного аграрного університету відвідала з екскурсією Верховну Раду України. Організаторам заходу став колишній випускник університету – народний депутат Вадим Підберезняк.

Прибувши до Києва, студенти відвідали чудові пам’ятки архітектури, незвичайні місця столиці України, що захоплюють дух своєю історією. Молодь прогулялася Маріїнським парком, розташованим навпроти будинку Верховної Ради України й Маріїнського палацу. Потім попрямували до музею грошей Національного банку України – одного з найкращих музеїв країни, де дізналися багато цікавого про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів, примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України.

Будівлю Верховної Ради України студенти МНАУ відвідують вперше. Там вони мали змогу побачити роботу державного апарату із середини, прослідкувати за робочим процесом, відчути атмосферу, що панує між політиками. Особливо цікавим для студентства було спілкування із народними депутатами України, представниками Миколаївщини – Вадимом Підберезняком, Тарасом Кремінем, Ігорем Бриченком, Борисом Козирем.

1
3

4

Під час екскурсії студенти пригадали основні засади діяльності єдиного законодавчого органу України, його структуру, основні завдання та повноваження. Значну увагу було приділено історії будівлі українського парламенту, сесійній та конференц-залі, кулуарам Верховної Ради, адже це ті місця, де вирішується доля всього українського народу, пишеться історія нашої Батьківщини. Народні депутати тут обговорюють важливі питання фракціями, партіями, групами, дають інтерв’ю, прес-конференції, брифінги, приймаючи доленосні рішення. Кожний міг сфотографуватися у конференц-залі та біля картини О. Кулакова «Державотворення».

5
7

8

9

10

11

12

13

На завершення перебування у Києві студентів Вадим Підберезняк організував ще і екскурсію  до Національного музею Тараса Шевченка. Сам депутат «Народного фронту» сподівається, що екскурсія сподобалася миколаївським студентам. «Наша молодь має розуміти як функціонує влада в країні, навіть, на самому вищому рівні. Вони мають переконатися, що активна участь молоді, громадян у процесі управлянні державою – дозволить покращити наше життя», – прокоментував свою ініціативу подібних ознайомчих екскурсій Вадим Підберезняк.