Перші результати дії вагового комплексу у Березанському районі

Перші результати дії вагового комплексу у Березанському районі

16 травня за участю депутатів Верховної Ради від «Народного фронту» Тараса Кременя та Ігоря Бриченка у Березанському районі на одеській трасі були встановлені вагові комплекси, які мають перевіряти вантаж автомобілів. Вже є перші результати дії комплексів.

Станом на 15 годину було перевірено 11 вантажівок, які були завантажені. По результатах перевірки було складено 2 акти. По першому виявлено перевантаження на 11 тон. Згідно законодавства та стандартів власника цього автотранспорту очікує штраф 657 євро.  У другого автомобіля з’ясувалася відсутність тахокарти, що тягне штраф у 100 мінімальних доходів громадян. Також з’ясувався цікавий нюанс – цей автомобіль зареєстровано у Донецькій області.

Нагадаємо, що за ініціативою народних депутатів України Тараса Кременя, Ігоря Бриченка, Вадима Підберезняка, Максима Бурбака та інших (всі з «Народного фронту») зареєстровані два законопроекти, які мають врегулювати порядок експлуатації доріг та покласти край перевантаженню і свавіллю автоперевізників.

3

Згідно законотворчої ініціативи – частина коштів від штрафів за перевантаження та порушення має йти у місцеві бюджети на відновлення місцевих доріг. «Принаймні, ми розраховуємо на це», – прокоментував законодавчі плани Вадим Підберезняк та додав що роботи попереду ще багата, а зараз треба розглянути ці законопроекти у першому читанні.