Вагові комплекси – запорука збереження доріг від автоварварів!

Вагові комплекси – запорука збереження доріг від автоварварів!

Такий коментар своєму посту у Фейсбуці дав народний депутат України Ігор Бреченко. Депутат «Народного фронту» разом зі своїм колегою по фракції Тарасом Кремінем взяв участь у встановленні вагового комплексу у Березанському районі  Миколаївської області. Депутати послідовно реалізують програму захисту автодоріг від руйнації, зареєструвавши декілька законопроектів та зробивши декілька запитів до правоохоронних органів щодо діяльності деяких автоперевізників.

«Сьогодні на Миколаївщині нарешті встановили вагові комплекси, які, услід за одеськими та, водночас, із херсонськими співробітниками Укртрансбезпеки гарантовано закриють південь України від автокілерів із кишеньковими псевдоактивістами, які влаштували справжнє свавілля і безлад» – написав Ігор Бриченко, – «Усвідомлюючи відповідальність перед нашим народом та виконуючи доручення земляків я і надалі відстоюватиму захист інтересів законослухняних перевізників, відповідальних місцевих громад, які інвестують в ремонт і будівництво шляхів, а також туристів, які можуть дати «друге дихання» причорноморським курортам, бузьким заповідникам, прекрасній нашій землі. Тому в нас будуть дороги, діятиме ваговий контроль, підуть достойні інвестиції для розвитку магістралей».

2

Депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Ігор Бриченко, також, висловив свою вдячність співробітникам Укртрансбезпеки, Національної поліції, громадським активістам, ЗМІ за підтримку дорожніх реформ в Україні. За його словами, він вірить, що цього тижня спільні законодавчі ініціативи, підготовлені на захист доріг, будуть підтримані.

4

Колега Ігоря Бриченка по парламенту і фракції Тарас Кремінь прокоментував нагальну ситуацію: «Незважаючи на погрози співробітникам органів влади, що здійснюють ваговий контроль, разом усією громадою ми збережемо дороги від вантажників-варварів, посилимо штрафні санкції за порушення норм транспортування, збільшимо надходження до бюджетів усіх рівнів. Це – наші дороги, тому все це – наша спільна відповідальність».

Він закликав всіх учасників дорожнього руху до дотримання закону, підкреслюючи, що закон один для всіх.

«Ми цілком і повністю підтримуємо діяльність контролюючих транспортних служб, які радикально взялися за наведення порядку на українських автошляхах. Одеса, Миколаїв, Херсон – це південь України, де ми повинні навести лад на українських дорогах із перевантаженнями і автопоїздами перевізників, які, фактично, за останні декілька років розбили повністю всю інфраструктуру», – відмітив Тарас Кремінь.

Він додав, що з такими темпами національний бюджет просто не буде встигати поповнюватися для відновлення доріг. Він нагадав, що з колегами з народного фронту вже зареєстровано декілька законопроектів, які посилюють відповідальність автоперевізників за перевантаження та посилення до них штрафних санкцій.

Також, Тарас Кремінь розповів про початок на Миколаївщині експерименту з митницями, частино доходу з яких має піти на ремонт місцевих автошляхів.

«Єдина теза, яка може бути, що нормальні дороги там, де їх бережуть», – підкреслив депутат «Народного фронту».

Відео за адресою https://www.facebook.com/mykoda/videos/712592445509735/