9 травня – Свято перемоги на Березанщині

9 травня – Свято перемоги на Березанщині

9 травня в Березанці та всіх населених пунктах району відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ї річниці  перемоги над нацизмом у Європі.

На початку районного заходу слово було надано голові Березанської РДА Сергію Танасову, який словами подяки та привітання звернувся до громади Березанки, ветеранів та дітей війни, сьогоднішніх захисників країни,учасників АТО. Побажавши усім присутнім міцного здоров’я, добра, благополуччя, злагоди в кожній домівці, в кожній  сім’ї. Щоб над Україною завжди було мирне небо, а нога ворога ніколи не ступає на нашу священну землю, политу кров’ю тисяч загиблих українців-борців за свободу!

Мітинг на честь 9 травня запам’ятався яскравими фронтовими виступами та справжньою воєнно-солдатською кашею. Також на протязі усіх виступів, мітинг був підкріплений зворушливими текстами ведучих, які змогли передати весь жах тієї війни, розрухи, голоду. Мільйонів скалічених доль, поколінь осиротілих дітей, жінок, що залишилися молодими вдовами, знекровлені місця і села. Руїни замість квітучих поселень. Жахливі картини воєнних днів ще не одне десятиліття будуть снитись тим, хто пережив війну. Ці слова лунали по площі і нікого не залишили байдужим, лише наприкінці мітингу було зрозуміло що час іде війна закінчується. Так ціна перемоги була велика , але й нагородою стала свобода. Нам всім слід пам’ятати, кому сьогодні добре відоме безцінне слово «МИР», всіх, хто боронив наші кордони тоді і боронить тепер. Всім нам необхідна Перемога, одна на всіх.

IMG_8181

IMG_8182

IMG_8205

IMG_8210

IMG_8228