Олігархи заплатили країні за рахунок принциповій позиції Яценюка – Вадим Підберезняк

Олігархи заплатили країні за рахунок принциповій позиції Яценюка – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк відвідав Херсонщину та розповів громадськості про створення нового уряду та роботу попереднього. У зв’язку з тим, що на Херсонщині не має народних депутатів від Політичної партії «Народний Фронт», у вирішенні нагальних проблем обласної організації та її активістів, долучився народний депутат Миколаївщини.

«Коли формувався уряд, на той час, була сформована коаліція у складі: Блок Петра Порошенко «Солідарність», «Народного Фронту», Радикальної партії Олега Ляшка, «Батьківщини» та «Самопомічі» – всі ці фракції підтримали склад уряду, програму дій, та на мій погляд, також розділили відповідальність, яку повинні нести члени коаліції, але так склалося, що всі «шишки» отримав тільки Арсеній Яценюк» – зазначив Вадим Підберезняк.

З усього уряду від «Народного Фронту» було тільки два міністра – це Павло Петренко міністерство юстиції та Арсен Аваков міністерство внутрішніх справ, в обох цих міністерствах відбувалися зміни, впроваджувалися реформи.

«Арсеній Яценюк не почав нікого критикувати, а поступив достатньо мужньо, з тим що він втримав удар від своїх колег з коаліції. Весь негатив, який попав на колишнього Прем’єр-міністра під назвою «Уряд Яценюка» – це дуже не порядна позиція, тому на майбутнє всім громадянам треба зробити висновки стосовно обіцянок таких людей, які потім не несуть відповідальність за свої дії» – підкреслив народний депутат.

Також, за час роботи колишнього уряду було вирішено чимало проблем при тому, що держава була пограбована і коли отримали бюджет майже пустим, було дуже не просто втримати країну, забезпечити армію.

Вперше за всі роки Незалежності України, вдалося зекономити 15 мільярдів вільних залишків, які Арсеній Яценюк передав новому уряду. НАТ Нафтогаз сплатив до бюджету країни дивіденди, 30 грудня минулого року, у розмірі 1 мільярд 700 мільйонів гривень – це вперше за всю історію України.

Саме такі показники послуговують яскравим приклад того, що олігархи сплатили кошти в бюджет країни, завдяки принциповій позиції екс – Прем’єр-міністра.

Не дивлячись на всі розбіжності фракція «Народного Фронту» залишилася в коаліції, щоб продовжити ряд реформ необхідних для виконання кредитних договорів та втримати країну, дати їй квітуче майбутнє.

За матеріалами незалежного інтернет-видання БУКВА (м.Херсон)