В Очаківському районі відкрився реабілітаційний Центр

В Очаківському районі відкрився реабілітаційний Центр

6 травня в Очаківському районі відкрився реабілітаційний Центр для колишніх наркоманів. У заході взяли участь голова Миколаївської обласної адміністрації Вадим Меріков, голова обласної ради Вікторія Москаленко, голова Очаківської РДА Сергій Самоуков,  а також народний депутат України Вадим Підберезняк. Також Вадим Підберезняк та Сергій Самоуков відвідали Очаківську школу-інтернат.

6 травня в селі Осетрівка Очаківського району відбулося відкриття реабілітаційного центру «FreeДом». Це вже третій Центр в рамках проекту реабілітації наркоманії «Джерело».

За словами керівника Центру Павла Казар’яна в Центрі вже живуть молоді люди, і все що облаштовано в будинку зроблено їх руками. Основне джерело фінансування Центрів – спонсорські кошти. Для багатьох Центр став рідною домівкою, де з’являється шанс змінити своє життя.

За словами Павла Казар’яна програма для одужання займає від 1 до 2 років, за цей період учасники проходить реабілітацію і соціальну адаптацію. Завдяки програмі реабілітації та ресоціалізації «Джерело» 88 осіб повернулися до здорового способу життя, з них 46 осіб – випускники програми – 9 дівчат і 37 хлопців.

Депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Вадим Підберезняк та голова Очаківської РДА Сергій Самоуков також відвідали Очаківську школу-інтернат де провели зустріч з трудовим колективом. Після скандальної спроби заплямувати репутацію нинішнього директора інтернату з боку деяких посадовців департаменту освіти Вадим Підберезняк тримає ситуацію під контролем та опікуються трудовим колективом і дітьми закладу.