Вадим Підберезняк про Уряд Арсенія Яценюка: Це найкращий Уряд за історію незалежної України

Вадим Підберезняк про Уряд Арсенія Яценюка: Це найкращий Уряд за історію незалежної України

У програмі «Слово депутату» Миколаївської ОДТРК народний депутат України Вадим Підберезняк (фракція «Народний фронт»)  відповів на питання стосовно результатів діяльності попереднього Уряду, участі «Народного фронту» у формуванні нового Уряду, тарифів та субсидій, про робочу поїздку по Первомайському району та питання земельних паїв бюджетників Первомайського району.

«Вважаю, що це найкращий Уряд за історію незалежної України. Тому що в таких важких умовах, в яких знаходилася наша країна, не працював ще жодний Уряд», – прокоментував Вадим Підберезняк своє ставлення до Уряду Арсенія Яценюка.

На його думку до Революції гідності країна була пограбована і за цей період вдалося зберегти країну, що найголовніше, зберегти стабільність та подолати всі ті виклики.

«На сам перед, наших людей хвилює економічна складова нашого життя. І, на сам перед, всіх хвилює, що у кожного в холодильнику, що у кожного на столі. І як ми будемо жити далі. Скільки нам потрібно заплатити за енергоносії і так далі. Це дуже багато питань», – сказав народний депутат.

Вадим Підберезняк, коментуючи досягнення Уряду Яценюка, зазначив: «За цей період ми, по перше, трохи змінили відносини з міжнародними кредиторами, трохи змінили стосунки з міжнародними організаціями і, навіть, з тими країнами які нам допомагають чи не допомагають. Кредитні зобов’язання, які були раніше, вони для нашої країни були короткострокові та дуже дорогі. Тому цьому Уряду вдалося змінити ці короткострокові кредити на довгострокові і більш дешеві. По друге, в перше за всі роки незалежності України НАК «Нафтогаз» як акціонерна компанія сплатила дивіденди в бюджет країни. 30 грудня минулого року було сплачено 1 мільярд 700 мільйонів гривень дивідендів».

Він підкреслив, що у вірогідній корупційній складовій діяльності НАК «Нафтогаз» за попередніх урядів мають розбиратися правоохоронні органи.

Стосовно спадку  новосформованому Уряду Гройсмана від попереднього Вадим Підберезняк сказав: «Цей Уряд передав нинішньому Уряду, умовно назвемо його Урядом Гройсмана-Порошенко, передав 15 мільярдів вільних залишків. Це, також, зекономлені та зароблені кошти, які вже є в нашої країни».

Більш докладно стосовно результатів діяльності попереднього Уряду, участі «Народного фронту» у формуванні нового Уряду, тарифів та субсидій, про робочу поїздку по Первомайському району та питання земельних паїв бюджетників Первомайського району у наступному відео: