Вадим Підберезняк відвідав Миколаївський Аграрний Університет

Вадим Підберезняк відвідав Миколаївський Аграрний Університет

Вадим Підберезняк відвідав факультет менеджменту Миколаївського Національного Агарного Університету. Свого часу він закінчив цей навчальний заклад. Тепер його, в якості народного депутата України та як свого колишнього студента, запросила декан факультету Олена Шебаніна.

Вадим Іванович взяв участь у засіданні вченої ради факультету, відповів на запитання викладачів. Переважно, професорсько-викладацький склад цікавився долею освіти, фінансуванням освіти та науки в Україні, економічною ситуацією та спрямуванням реформ. Вадим Підберезняк пообіцяв, що користуючись особистим знайомством нового міністра в освітній галузі Лілією Гриневич, надасть всі побажання та бачення реформ міністру.

11Вадим Підберезняк привітав декана факультету менеджменту Миколаївського Національного Агарного Університету доктора економічних наук професору Олену Шебаніну Подякою від себе та Верховної Ради «За сумлінну працю та досягнуті результати економічного зміцнення та розвитку України».

Також депутат від «Народного фронту» зустрівся зі студентами 3-го курсу факультету менеджменту. Відбувся цікавий діалог з молоддю де розмова пішла про те якою бути Україні і яку роль відіграватиме у цьому сучасна молодь. Вадим Підберезняк відповідав і на жартівливі запитання студентів: як він вчився і як стати народним депутатом.

22

33

44

55

66