Вадим Підберезняк надав допомогу пораненому бійцю з Первомайська

Вадим Підберезняк надав допомогу пораненому бійцю з Первомайська

Під час свого робочого візиту до Первомайського району народний депутат України Вадим Підберезняк зустрівся з пораненим бійцем АТО Юрієм Копієвським та його родиною.

Сержант Юрій Копієвський був важко поранений і зараз проходить реабілітацію. Він служив водієм БМП у розвідроті 3-го танкового батальйону 169 Деснянського центру. На жаль, важка контузія не дозволила йому повернутися до лав ЗСУ і він, по волі, опановує мирне життя. Хоча, за його словами, всім серцем рветься на фронт.

Нещодавно в сім’ї Юрія народилася друга дитина. Хлопчика він вирішив назвати на честь свого загиблого побратима. Лікування, відновлення та малеча в сім’ї вимагають значних видатків, які родині Копієвських не по плечу.

Допомога1Народний депутат України Вадим Підберезняк і Первомайські міська та районні організації «Народного фронту» взялися допомогти захиснику вітчизни. На зустрічі Вадим Підберезняк передав родині Копієвських подарунки та речі для дітей, певну фінансову допомогу.

За чашкою кави Юрій багато розповідав про фронт та його сьогоденне життя. Кидається в очі, що наслідки контузії йому ще важко долати, а своїми думками він ще на «передку». Нардеп і первомаці  з «Народного фронту» пообіцяли, по можливості, у подальшому підтримувати героя та його родину.