Відбувся бізнес-форум «Миколаїв-Батумі»

Відбувся бізнес-форум «Миколаїв-Батумі»

26 квітня відбувся бізнес-форум «Миколаїв-Батумі». На запрошення Миколаївської обласної адміністрації до міста Миколаєва прибула численна делегація керівництва з Аджарської Автономії Республіки Грузія. Серед поважних гостей були Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеіл Уклеба та Голова Уряду Аджарської Автономної Республіки Арчил Хабадзе.

Миколаївщину на бізнес-форумі представляв Голова Миколаївської обласної адміністрації Вадим Меріков,  Голова обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, а також керівники підприємств, портів Миколаївщини, політики, підприємці, громадські діячі.

Депутатський корпус від «Народного фронту» був представлений членами міжфракційного об’єднання Миколаївщина у Верховній Раді. Зокрема, панами Ігорем Бриченко, Тарасом Кременем та Вадимом Підберезняком. У понеділок Ігор Бриченко і Тарас Кремінь взяли участь у роботі круглого столу з головою обласної адміністрації та представниками аджарської делегації. На форумі також були представники районних організацій «Народного фронту» Миколаївщини.

1

Учасники форуму зробили презентації своїх регіонів, обмінювалися досвідом, обговорювали перспективи розвитку та налагодження стосунків. Особлива увага приділялася розвитку морегосподарчого комплексу, налагодження транспортних зав’язків між Миколаєвом та Батумі, утворення Чорноморського економічного простору та залученню інвестицій.

5

Миколаївці жваво цікавилися досвідом Батумі у боротьбі з корупцією, розробкою стратегії розвитку, покращення інвестиційного клімату та інше. У виступах обох сторін постійно підкреслювалася спільність проблем України і Грузії у нинішніх зовнішньополітичних обставинах, необхідність поглиблювати міжнародну та військову співпрацю. Підкреслювалася важливість близьких і дружніх стосунків народів обох країн.

6

2

3
7

8

9