Тарас Кремінь до нардепів: Не треба шукати пояснень у своїх політичних програмах – шукайте шляхи і спосіб долучитися до більшості

Тарас Кремінь до нардепів: Не треба шукати пояснень у своїх політичних програмах – шукайте шляхи і спосіб долучитися до більшості

В ефірі телеканалу «Миколаїв» у вечорі 11 квітня народний депутат України Тарас Кремінь розповів: чого очікувати українцям від нового парламентського тижня. Зокрема, він підкреслив, що на порядку денному всі питання щодо референдуму у Нідерландах або офшорних компаній окремих політиків світу відходять на другий план через інше більш важливе питання.

«Сьогодні стоїть питання: чи буде Україна просуватися до того плану реформ, який був затверджений урядом, наскільки ефективно буде продовжуватися програма прем’єр-міністра Яценюка, наскільки ефективно буде працювати коаліція і чи насправді вона буде» – сказав Тарас Кремінь.

Він підкреслив, що нинішній тиждень покаже справжню відповідальність політиків, відповідальність за продовження українських реформ. Тарас Кремінь, також, підтвердив наміри БПП та «Народного фронту» утворити коаліцію:

«Депутати від моєї фракції, однозначно, готові працювати на країну, продовжувати реформи, йти шляхом наповнення місцевих бюджетів», – повідомив депутат від «Народного фронту» та продовжив, – «Тому, зрештою, ми з понеділка реєструємо новий пакет законодавчих ініціатив, які, якраз, будуть направлені на поліпшення економічної і фінансової і стабільності в нашому бюджеті».

Тарас Кремінь звернувся до своїх колег-депутатів з інших фракцій не шукати пояснень у своїх політичних програмах, шукати шляхи і спосіб долучитися до більшості, яка б змогла у 2016 році стати більш ефективною та відповідальною перед народом. Народний депутат озвучив число вірогідної коаліції у кількості не менше 230 депутатів.

Він, також, розповів про розгляд питання збільшення соціальних стандартів, що, дякуючи прем’єру, знайдені кошти на кредитування сільгоспвиробників, збільшення соціальних стандартів на 10%, що продовжуватиметься укріплення енергонезалежності.

«І те, що у шістнадцятому році ми повністю незалежні від газової голки Росії, якраз говорить про те, що Україна на вірному шляху, що вона шукає шляхи реверсу, вона шукає можливість інвестувати в енергоефективність, і ті програми, які пропонуються державними банками, якраз скеровані на це» – підкреслив народний депутат.

Тарас Кремінь наголосив, що він є серед тих, хто зареєстрував законопроект про збільшення мінімальної заробітної плати. Також, приватизація державних підприємств та призначення керівників, відтепер, будуть обговорюватися публічно, а з 1 травня будуть задіяні відповідні конкурси.