Вадим Підберезняк: Діяльність Уряду – це спільна відповідальність учасників коаліції

Вадим Підберезняк: Діяльність Уряду – це спільна відповідальність учасників коаліції

Депутат Верховної Ради України від «Народного фронту» Вадим Підберезняк в ексклюзивному інтерв’ю Миколаївській обласній телерадіокомпанії прокоментував ситуації. Навколо парламентської кризи, формування нової коаліції та можливої відставки Уряду.

«Критика Уряду – справедлива, але потрібно розділяти поняття», – сказав він.

«Сьогодні нав’язали таке поняття як «уряд Яценюка». Але в Уряді Яценюка присутні два міністри, які є від Яценюка («Народного фронту»): це Петренко і це – Аваков. Міністерство юстиції і міністерство внутрішніх справ. В обох цих міністерствах ми вже бачимо, що реформи проходять. Одинадцять міністрів були призначені по квоті «Блоку Петра Порошенка», – підкреслив Вадим Підберезняк.

Тому, моє особисте бачення, що ті всі фракції, ті всі люди, які підписалися під коаліцією, тої що було, вини повинні відповідати. Неможливо, що сьогодні ми беремо на себе всі разом відповідальність, а завтра відповідає хтось один. Це не то, що не справедливо, це, навіть, непорядно. Тому, майбутній Уряд, який він буде, нехай, назвемо його, умовно, Уряд Гройсмана. Якщо буде якась коаліція і завтра буде відповідати за все Гройсман, це не справедливо і не порядно» – пояснив він.

Стосовно позиції нинішнього прем’єра та позиції фракції «Народного фронту» Вадим Підберезняк прокоментував: «Яценюк готовий написати заяву. Але, будь ласка, є певна процедура: повинна бути по-перше коаліція – 226 голосів, як мінімум. Друге, висування нового прем’єра і тільки після того Яценюк пише заяву. З цим нема проблем. Ми спілкувалися всією фракцією з прем’єр-міністром, задавали такі питання – нема з цим проблем. Якщо є така вимога він напише заяву і піде, увесь Уряд піде. Але ми маємо розуміти, що буде далі».

Також, Вадим Підберезняк повідомив, що різні політичні сили намагаються використати цю ситуацію для власного піару. Про те, що була заява від депутата від «Батьківщини» про те що зараз відбувається підкуп депутатів, що відбувається свого роду тушкування. Були звинувачення в сторону фракцій «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту». «На сьогоднішній час до фракції «Народного фронту» не увійшла жодна людина. Я звернувся до цього депутата, щоб він звернувся до НАБУ, оприлюднив ці факти. Вони хай розслідують і покарають тих, хто підкуповує та бере кошти», – закликав представник «Народного фронту».