Тарас Кремінь: Я пишаюся тим, що я представляю партію прем’єр-міністра!

Тарас Кремінь: Я пишаюся тим, що я представляю партію прем’єр-міністра!

Депутат Верховної Ради України від «Народного фронту» Тарас Кремінь взяв участь у 4-й сесії Миколаївської обласної ради, де розглядалося питання стану доріг на Миколаївщині. Також, в роботі сесії взяли участь народні депутати міжфракційної групи Миколаївщина Ігор Бриченко, Вадим Підберезняк, Олександр Жолобецький та Олександр Лівік.

Тарас Кремінь у своєму виступі поділився результатами робочої зустрічі з питань стану автошляхів міжфракційної групи Миколаївщина з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Разом з тим він висловив свій жаль з приводу того, що ще один депутат з Миколаївщини Андрій Вадатурський, не тільки ігнорує роботу з цього питання, а ще і вигадує приводи для критики депутатів та прем’єра.

«Я ніколи не зрозумію олігарха, я ніколи не зможу заробити і увійти до списку «Форбс» – тільки тому, що я займаюся освітою та наукою. І тільки тоді, коли я дозволю зробити собі фотографію з прем’єр-міністром – це буде означати, це буде верифікацією того, що питання вирішується», – сказав Тарас Кремінь та додав – «Я пишаюся тим, що я представляю партію прем’єр-міністра!»

Він повідомив, що результати співпраці депутатів у Верховній Раді приходять до конкретного результату. Що прийняте рішення для всієї України і цього року заплановано в бюджеті близько 20 мільярдів для відновлення всіх, без виключення, доріг. Що – це великий позитив роботи спільної команди у Верховній Раді України, тих людей, хто голосує за економічні законопроекти, хто їх не лобіює в інтересах своєї власної кампанії.

«Я вважаю, що ті дороги, які відкриваються – це наша спільна з вами заслуга по тому, наскільки ми з вами ефективно боримося з корупцією, наскільки ефективно ми можемо використовувати можливості бюджетів місцевих рівнів, наскільки прозоро ми демонструємо боротьбу за українську незалежність перед нашими міжнародними партнерами. І ті інвестиції, які приходять, вони з’являються не після слів «давайте поставимо хрест на Луганській та Донецькій областях», вони з’являються тоді, коли в одній команді президент, прем’єр та голова Верховної Ради говорять про те, що ми повернемо цю землю, ми визволимо Надію Савченко. …Ми зробимо все для того, щоб нам повірили наші люди тут» – підкреслив депутат від «Народного фронту».

Він звернувся до депутатів обласної ради, щоб ті у своїй роботі пам’ятали, що за стінами знаходяться жителі області, які чекають від нас конкретних дій.

«Ми ініціювали нашим об’єднанням Миколаївщина проведення позачергового засідання Кабінету міністрів України з метою затвердження фінансового плану проведення ремонтних робіт автомобільних шляхів на 2016 рік. Я вважаю, що це показник роботи наших народних депутатів» – сказав Тарас Кремінь.

Народні депутати Кремінь, Бриченко, Бідберезняк, Жолобецький, ЛівікВін додав, що депутати спромогтися того, щоб на Миколаївщині виділялися, в першу чергу,  кошти на ремонт доріг. Спеціально приїдуть представники міністерства інфраструктури, Укравтодору та інших фракцій і груп для того, щоб провести контроль за виконанням тих робіт.

На останок він звернувся до депутатів: «Я розраховую, в першу чергу, на депутатський корпус, на органи місцевого самоврядування, які чекають від нас із вами конкретних дій» він закликав їх навчитися не тільки витрачати кошти, а й поповнювати бюджет.