Дмитро Бачинський: Савченко уособлює в собі всю Україну

Дмитро Бачинський: Савченко уособлює в собі всю Україну

9 березня у Миколаєві як і у всій країні та у всьому демократичному світі пройшла акція на підтримку Надії Савченко.

Представники різних політичних сил, громадські активісти та прості громадяни зібралися на Соборній площі з плакатами та гаслами з вимогами негайно звільнити  українську льотчицю, яку всупереч всіх міжнародних норм затримують у Росії.

Потім, учасники акції рушили по вулиці Соборній, вигукуючи вимоги до російської влади негайно звільнити Надію Савченко. На знак солідарності всієї країни з відважною льотчицею демонстрантами було виконано гімн України.

02Депутат Жовтневої районної ради Дмитро Бачинський, який також брав участь у цьому заході, закликав всі політичні сили єднатися у підтримці Надії Савченко. Дмитро Бачинський, який спільно з народним депутатом України від «Народного фронту» Ігорем Бриченко бере активну участь у волонтерській діяльності у своєму зверненні сказав:

«Сьогодні проходить акція на підтримку сильної, вольової, незламної Надії Савченко. Людини, яка у собі уособлює всю Україну. Україну, яка зараз бореться з агресором-сусідом, з Російською Федерацією. Вона зараз відстоює майже всю Україну.

Незалежно від того, в яких ми є політичних партіях, сьогодні ми повинні підтримати громадянина України. Людину, яка зараз на грані життя і смерті відстоює Україну. Прошу всіх підтримати і словом і ділом нашу героїню, нашого героя – Надію Савченко!»

 

 

01

03

05

Дмитро Бачинський (ліворуч) та Руслан Пересунько