Вадим Підберезняк закликав депутатів Миколаївщини до співпраці заради врятування доріг

Вадим Підберезняк закликав депутатів Миколаївщини до співпраці заради врятування доріг

У зв’язку з вкрай незадовільним стоном доріг у Миколаївській області, місцевими акціями протесту та перекриттям доріг, а також політичними спекуляціями на цю тему – депутат Верховної Ради України від «Народного фронту» Вадим Підберезняк закликав всіх депутатів Миколаївщини до співпраці заради врятування доріг. В першу чергу він звертається до всіх депутатів Верховної Ради від Миколаївської області.

У своєму зверненні він сказав: «Проблема поганого стану доріг існує не тільки у Миколаївській області, але і в інших областях. По Кіровоградській ж трасі вона стоїть особливо гостро. Але виникла вона не сьогодні та, навіть, не вчора. Ця проблема виникла ще за довго до Революції Гідності.

Всі дороги були побудовані у 80-ті роки з запланованим навантаженням не розрахованим, навіть до 40 тон. У силу того, що за останній період вага вантажів, що перевозяться, значно збільшилася – дороги почали руйнуватися.

Переважно, вина в цьому не стільки у шляховиків, скільки несумлінних перевізників, що експлуатують ці шляхи з метою зверх прибутку – і це не є нормальний бізнес. Безвідповідальне ставлення до нашого спільного майна, того, що створювали ще наші батьки, веде до масштабних руйнувань.

На сьогодні ми не повинні звинувачувати один іншого та тикати пальцем – хто винуватий. Цим ми питання не вирішимо. Необхідно припинити взаємні звинувачення, а замись цього треба об’єднати зусилля в пошуку конструктивного рішення проблем та захистити право жителів області на вільне та нормальне переміщення.

Перекриттям доріг ми проблему сьогодні не вирішимо. За цими акціями, окрім погано стану доріг, стоять конкретні люди. Маніпулюючи спільною проблемою та свідомістю громадян, вони вносять дисбаланс та розхитують і не без того нестабільну ситуацію.

Сьогодні необхідно, об’єднавши зусилля, знайти шляхи негайного вирішення цього питання. До того часу, доки ми на законодавчому рівні не відрегулюємо правила використання нашого спільного надбання, закликаю всіх депутатів ВР від Миколаївської області, всіх, звернутися до Уряду країни, до керівництва «Автодору» та інших відповідальних організацій з вимогою виділення додаткових коштів на ремонт вказаних автодоріг у кількості необхідної для відновлення доріг у Миколаївській області. Вказати відповідальних за встановлення та конкретні терміни виконання ремонту.

Це спільна біда та нам спільно потрібно її вирішувати!

Для збереження того, що ми маємо, необхідно обмежити навантаження на дороги та розробити прозорі механізми контролю за навантаженням та жорстких мер для тих хто руйнує дороги».