Тарас Кремінь закликав всіх депутатів Миколаївщини консолідуватися на захист доріг області

Тарас Кремінь закликав всіх депутатів Миколаївщини консолідуватися на захист доріг області

Протестуючи проти свавілля важкоперевізників, які руйнують дороги Миколаївщини, депутат Верховної Ради від “Народного фронту” Тарас Кремінь закликав об’єднати зусилля депутатів всіх рівнів на захист доріг Миколаївщини.

“Підтримую ініціативу депутатів міської ради встановити жорсткий контроль за вантажоперевезеннями в Миколаєві. Голосування та петиції, абонементна журналістика, як і одноденні голодування олігархів із латаною свитиною – це гібридна війна проти миколаївців.
Закликаю депутатів інших рад піти шляхом виконання передвиборних програм та оголосити боротьбу проти незаконних перевезень. Бо ті, хто руйнують інфраструктуру, шкодять як громадам, так і обороні держави.
Повертаючись до сказаних роками раніше пропозицій та вимог, висловлених і в Снігурівці, і в Новому Бузі, і в Кривому Озері, і в Очакові, підкреслю: автошляхи є там, де органи самоврядування суворо контролюють перевезення, а не там, де їх щороку – на шкоду бюджетам – ремонтують.
Бажаю депутатам обласної ради перейти від практики звернень до Верховної Ради України ініціювати достойні рішення системного характеру, на які рівнятиметься вся Україна. Готовий підтримати всі ваші ініціативи”, – написав Тарас Кремінь на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зберегти дороги Миколаївщини Зберегти дороги Миколаївщини1