Чим більше наші діти будуть читати, то тим краще буде наше суспільство

Чим більше наші діти будуть читати, то тим краще буде наше суспільство

Від імені народного депутата України Вадима Підберезняка миколаївський Центральній дитячій бібліотеці ім. Шури Кобера було передано кілька десятків книг.

Позаштатний помічник нардепа Людмила Сова, яка передавала книжки у бібліотеку, зазначила: «Чим більше наші діти будуть читати, то тим краще буде наше суспільство». Вона підкреслила позицію Вадима Підберезняка, який ще і є головою обласної організації «Народного фронту», що для змін в країні не менш важливо робити маленькі добрі справи саме там, де ти живеш, де від тебе щось може заложити.

Директорка центральної бібліотеки імені Шури Кобера Наталія Семілет розповіла, що незважаючи на поширення інтернету та електронних розваг, діти все більше починають читати книжки. За її словами, за добу до бібліотеки приходить від 700 до 1000 читачів, що вселяє певний оптимізм. Вона щиро подякувала за подарунки Вадиму Підберезняку.

2

3

«Самим великим подарунком у всі часи була книга. Нажаль, зараз, діти все більше звертаються до компьютерної техніки, айфонам і так далі. Але, коли у бібліотеку надходить нова, красива, цікава книга – вони із задоволенням намагаються з такою книжкою ознайомитися. І я сподіваюся, що та колекція, яку нам подарував шановний депутат, поповнить фонди нашої бібліотеки та буде цікавім нашим читачам. Велике спасибі за такий подарунок», – сказала Наталія Семілет.