Тарас Кремінь провів брифінг щодо наближення України до стандартів НАТО

Тарас Кремінь провів брифінг щодо наближення України до стандартів НАТО

16 лютого у Верховній Раді України відбувся Брифінг представників Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» на якому йшлося про необхідність наближення України до стандартів ЄС і НАТО, а також про ситуацію на полігоні Широкий Лан.

Народні депутати України Тарас Кремінь та Віталій Купрій провели спільний брифінг щодо результатів візиту народних депутатів України в Грузію на запрошення посла цієї країни. За словами Віталія Купрія у Верховній Раді були проголосовані законопроекти, які необхідні для отримання безвізового режиму з ЄС. Також він розкритикував міф, який створили команда Саакашвілі, про те що уряд Грузії не рухається у європейському напрямі. Навпаки: під час подорожі та зустрічей було видно той позитивний досвід, якій Україні потрібно застосовувати, в тому числі і в русі в НАТО.

Тарас Кремінь сказав, що ми повинні інтегруватися до військових натівських стандартів, які допоможуть ЗСУ бути кращими як на передовій, так і в тиловому забезпечені. Також він додав:

«Напевно кожен з нас спостерігає те, що відбувається на широколанівському полігоні. Коли близько півсотні військовослужбовців пішим походом пішли до військової прокуратури, щоб заявити про безлад та безпорядок на самому полігоні. Це відсутність належних умов для проживання, для харчування, відсутність в достатній кількості питної води тощо.

Тарас Кремінь на БрифінгуСтаном на сьогоднішній день частина з цих питань керівництвом Миколаївської облдержадміністрації та головою Меріковим Вадимом Івановичем вирішена. Але в той же час треба розуміти, що у зв’язку із збільшенням ВВП на Утримання Збройних Сил України, разом з переходом на міжнародні стандарти, разом із внутрішнім аудитом, яким керують наші доблесні волонтери, в тому числі миколаївець – Юрій Бірюков, і так далі: нам треба навести лад в тиловому забезпеченні».

Тарас Кремінь висловив свій жаль станом 36 бригади морської піхоти, яка так само дислокується у Миколаєві і яка за декілька років відновлення військового містечка №117 все ще продовжує мешкати у військових наметах.

«Незважаючи на мої чисельні звернення до міністра оборони стосовно того, щоб розібралися і, нарешті, довели до завершення проведення ремонтних та відновлювальних робіт на території 117 містечка – військові продовжують користуватися наметами, проживаючі біля паркану військової частини. Вони продовжують користуватися побутовими послугами у сусідніх готелях, або гуртожитках», – сказав він.

Тарас Кремінь підкреслив, що група «Депутатський контроль» бере на себе відповідальність за контроль за виконанням тих розпоряджень, що стоять на порядку денному міністра оборони та буде спостерігати зо станом подій на полігоні Широкого Лану та військових частин.