Вадим Підберезняк: Влада, що не чує своїх людей – не влада, а гастарбайтери

Вадим Підберезняк: Влада, що не чує своїх людей – не влада, а гастарбайтери

До депутата Верховної Ради від «Народного фронту» Вадима Підберезняка, під час його робочої поїздки по півночі Миколаївської області, звернулися доведені до відчаю працівники Врадіївської районної лікарні. На зустрічі з трудовим колективом цього медичного закладу з’ясувалося, що районна влада системно перешкоджає роботі лікарні.

За висловленням трудового колективу лікарні, голова районної адміністрації Василь Жосан роздмухує конфлікт навколо райлікарні. Він у засобах масової інформації поширює неправдиві факти, зокрема, що до лікарні ніхто не ходить через низьку якість медичних послуг та погане ставлення медпрацівників до пацієнтів. Насправді, конфлікт розгорнувся через особисте бажання зняти головного лікаря Оксану Ростову, а трудовий колектив виступив на захист головного лікаря.

Медичні працівники на зборах просили Вадима Підберезянка, як народного депутата, донести до керівництва області той розмах свавілля, що дозволяє собі голова райдержадміністрації та дати можливість їм спокійно працювати. Як висловилася одна працівниця лікарні, що зараз мало хто задоволений медичними послугами, однак, за день до районної лікарні звертається чимало людей, що свідчить про довіру та потреби людей. «Тільки через лабораторію проходить більше тисячі, не кажучи вже про інші відділення», – підкреслила завідуюча лабораторією.

Врадіївська лікарня 2За словами персоналу лікарні нинішній головний лікар Оксана Ростова самостійно, без допомоги влади, а лише через підтримку місцевих підприємців, спромоглася проводити благоустрій лікарні. Зокрема, було підкреслено важливий внесок в благоустрій відомого підприємця Врадіївщини – Юрія Ханаґяна.

Врадіївська лікарня 4

Врадіївська лікарня 3

Також медичні працівники поскаржилися, що з 1996 року було закрито ліфт, який досі не працює. Медичні сестри та санітарки змушені власноруч носити хворих на 4-й поверх лікарні, що порушує всі санітарні та медичні норми. Численні звернення головного лікаря до голови райдержадміністрації не призвели до вирішення цього питання.

Вадим Підберезняк пообіцяв звернутися «Миколаївліфту» за роз’ясненнями та надсиланням фахівців для встановлення кошторису відновлення робити ліфту. Також він пообіцяв звернутися  до керівництва області та донести справжній стан справ, щоб прибрати цей конфлікт між головним лікарем та головою райдержадміністрації.

У своєму коментарі щодо ситуації навколо лікарні Вадим Підберезняк сказав:

«На Врадіївщині я був не один раз. Знайомий з багатьма проблемами, але це перший район, де я почув стільки скарг на діючу владу. Тому, я назвав ту владу, яка не чує своїх людей: не владою а гастарбайтерами.

Люди просять простого – дати їм працювати. І ми зобов’язані їх захистити. Тому, ми докладемо максимум зусиль, щоб підтримати колектив, заступитися за них, почути всі їх заклики. Вони не просять більше грошей, вони не просять нічого іншого як дати їм можливість спокійно працювати.

Тому я впевнений, що ми всі дружніми зусиллями відстоїмо цей колектив, відстоїмо всі їхні завдання та допоможемо всім мешканцям Врадіївщини!»

Виконуючі свої обіцянки, Вадим Підберезняк звернувся до «Миколаївліфту». Разом з лікарнею та «Миколаївлівтом» вже визначено напрями діяльності, за яким вже можна вирішувати це питання.