Тарас Кремінь: Діяльність Кабміну – це спільна коаліційна діяльність

Тарас Кремінь: Діяльність Кабміну – це спільна коаліційна діяльність

Таку свою позицію висловив народний депутат Україні від «Народного фронту» Тарас Кремінь 13 лютого в програмі «Слово депутату» ефірі Миколаївської обласної телерадіокомпанії. Розмовляючи в студії з ведучим програми Олександром Молодцовим, Тарас Дмитрович визначив, що вдалося та не вдалося коаліційному урядові за цей рік та які плани у уряду та більшості на поточний рік.

«16 лютого Кабінет міністрів на чолі з Арсенієм Яценюком будуть звітувати перед Верховною Радою України. Електронний варіант звіту розісланий, він є у відкритому доступі на сайті Кабінету міністрів України. З ним може ознайомитися кожен із громадян, із Миколаївців. І найти відповіді на ті запитання, які перед ними стоять: проаналізувати те, що було заплановано і, звичайно, з конкретними результатами», – сказав народний депутат.

На його думку, цей звіт є віддзеркаленням того плану дій коаліційного уряду, який було затверджено рік тому. Незважаючи на вихід фракції Олега Ляшка із коаліції, вона залишається і працює далі.

Основні завдання, які стояли перед коаліцією, на думку народного депутата виконані: збережено стабільність в Україні, прийнято бюджет на 2016 рік, значно збільшився ВВП на підтримку ЗСУ, розпочаті реформи, хоч і не такі швидкі, у всіх галузях.

«Як голова підкомітету комітету освіти та науки можу звітувати про те, що прийняті надзвичайно важливі закони. В тому числі про наукову і науково-технічну діяльність. Це як ковток повітря для наших науковців», – сказав Тарас Кремінь.

Він переконаний, що правоохоронну діяльність уряду, на його думку, через вихід на вулиці нової поліції, також можна вважати успішною. Реформування органів юстиції та центрів надання адміністративних послуг.

«Діяльність Кабміну на чолі з Арсенієм Яценюком – це, в першу чергу, спільна діяльність і результат спільної діяльності коаліційного Уряду. Друге, прем’єр-міністр, звичайно залежить і від Президента, і від більшості у парламенті. Мені вдалося, що у 2015 році цей баланс утримати вдалося. По-третє, звіт Уряду – це пряме виконання того плану дій Уряду, який було затверджено у 2014 році», – пояснив Тарас Кремінь.

Також, він підкреслив, що ми маємо демонструвати стабільність та виконувати зовнішні зобов’язання перед нашими закордонними партнерами.

«Арсеній Яценюк запропонував внести зміни до коаліційної угоди в частині переліку основних заходів, які будуть додаватися, с чітким визначенням дат, на які вони будуть реалізовані. Є пакет законопроектів, близько 100 законопроектів, які будуть прийняті найближчим часом. І вони будуть спрямовані, звичайно на поліпшення тих чи інших секторів нашої діяльності. Повторюю ще раз: Кабінет міністрів на чолі з Арсенієм Яценюком – це гарантія та запорука стабільності в країні і це перспектива, що і в 2016 році в нас буде надзвичайно велика міжнародна підтримка і, звичайно в нас буде внутрішній баланс сил», – переконаний парламентарій від «Народного фронту».

Докладніше про це, також про діяльність «Народного фронту» на Миколаївщині, про діяльність парламентської міжфракційної групи «Миколаївщина», про ситуацію на полігоні Широкий Лан, розвитку транспорту, зрошування та аграрного сектору у цілому – дивіться далі за посиланням: