Тарас Кремінь взяв участь в унікальному для України пілотному проекті працевлаштування «Profi-Старт»

Тарас Кремінь взяв участь в унікальному для України пілотному проекті працевлаштування «Profi-Старт»

12 лютого в Миколаївському обласному центрі зайнятості проходив інформаційно-презентативний захід «Зайнятість молоді: ресурси та перспективи». В його роботі спільно з заступником голови обласної державної адміністрації Оксаною Янішевською взяв участь народний депутат України від «Народного фронту» Тарас Кремінь. Він презентував унікальний для Миколаївщини та України пілотний проект працевлаштування «Profi-Старт».

2Коментуючи значення цього нового проекту, Тарас Кремінь зазначив: «Він полягає у тому, щоб максимально зібрати базу даних із резюме наших молодих випускників, або випускників на майбутнє, з тим, щоб оперативно їх опрацювати і знайти відповідні вакансії на Миколаївському ринку праці, а, можливо, і за межами нашої області, а, можливо, і України».

«Я вважаю, що ті компанії, які, сьогодні виявили бажання протягнути руку допомоги нашій молоді – це компанії, які інвестують в майбутнє. Які зацікавлені у тому, щоб робочі руки і золоті мізки залишалися в Україні, що підвищувалася наша, не тільки військова, а економічна обороноздатність», – сказав Тарас Кремінь.

3

Він також зупинився на перспективах працевлаштування та економічного розвитку у різних галузях Миколаївської області.