Вадим Підберезняк: Я хочу, щоб ми побудували Євросоюз тут

Вадим Підберезняк: Я хочу, щоб ми побудували Євросоюз тут

На цьому тижні народний депутат України та голова Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт» Вадим Підберезняк був з робочим візитом у Врадієвськму, Первомайському, Вознесенському, Новоодеському, Баштанському та Новобузькому районах, а також – місті Южноукраїнськ. Він зустрічався з районними та міськими активістами партії.

На зустрічах обговорювалися важливі питання сьогодення. Зокрема у Первомайську було обговорено питання розвитку міста, як залізничного транспортного вузлу, збільшення кількості пасажирських потягів, які раніше зупинялися у Первомайську. У Врадіївці актуальним постало питання щодо корупційності керівника «Агенції лісового господарства» Ковальчука та актуальним є питання опалення створеного нещодавно військкомату. Окремим питанням постав конфлікт між трудовим колективом Врадіївської районної лікарні та нинішнім головою райдержадміністрації.

На зустрічах з людьми у Баштанці та Новому Бузі з’ясувалося, що багато людей отримали субсидію від уряду і дуже задоволені ситуацією. Вадим Підберезняк підкреслив, що багато хто не вірив в ініціативу уряду, а життя довело, що обіцянки прем’єра підтверджуються конкретними справами. Вадим Іванович на зустрічах говорив, що вірить у реформи, у власні сили народу і здатність суспільства подолати труднощі та організувати гідне життя.

1

5

«Моя особиста думка – я не хочу, щоб ми йшли до Євросоюзу. Я хочу, щоб ми побудували Євросоюз тут. И щоб Євросоюз сказав, що ми вас беремо тому, що ви вже є Європа, а ні тому що ви бідні родичі, хочете, щоб вам допомогли і дуже проситесь, стукаєте до нас – тому ми вас приєднаємо. Це – не правильно! Ми повинні самі зробити так, щоб ми були достойними цього всього, але після того, як ми такими станемо – в нас відпаде необхідність кудись проситися. Нас будуть просити. Так воно і буде, і в цьому я впевнений!

В нас все для цього є. Нашу країну грабували понад 20 років і вона ще живе. Тому, потенціал дуже великий. І, якщо ми змінимо свої підходи – не красти, а заробляти, то добре буде всім і вистачати буде всім: і тим, хто зверху, і тим, хто посередині, і тим, хто знизу.

Так, ось, підійти, як у нас формувалася нова поліція. Їм поставили, на мій погляд, більш-менш, достойну зарплатню. З таким підходом треба підійти до вчителів, до лікарів, і до великої кількості бюджетників. Але, потрібно, щоб люди, які працюють у тій чи іншій сфері – відповідали своїм професійним вимогам. Та, в залежності від рівня професійності, отримували достойну зарплату. Тоді ми зможемо жити нормально.

Тому нам необхідно, сьогодні, не тільки боротися з корупцією. Корупція зникне сама по собі тоді, коли ми зможемо забезпечити людям достойний рівень життя. …На мій погляд – це основа змін в країні, щоб підвищився  рівень життя».

Також Вадим Підберезяк зупинився на стані доріг в Миколаївській області та, взагалі, в Україні. Він Представив своє бачення законопроекту про збереження та ремонт доріг, а також врегулювання стосунків між всіма учасниками експлуатації та обслуговування доріг.  Нардеп підкреслив, що ніяких коштів на ремонт не вистачить, якщо по дорогах будуть рухатися перевантажені автівки. За його словами, технічною нормою є навантаження до 22 тон. Все що вище до 35 тон – він пропонує у своєму законопроекті обкладати прогресивним штрафом, а в разі перевищення цієї крайньої межі – карати власників-важкоперевізників конфіскацією цих «вбивць доріг».

2

3

6

4

8

9