Тарас Кремінь, Ігор Бриченко та Вадим Підберезняк згадали річницю обстрілу Маріуполя

Тарас Кремінь, Ігор Бриченко та Вадим Підберезняк згадали річницю обстрілу Маріуполя

У річницю обстрілу житлових кварталів Маріуполя народні депутати Миколаївщини від «Народного фронту» Тарас Кремінь, Ігор Бриченко та Вадим Підберезняк висловили свою оцінку подіям минулого, сучасній ситуації та висловили співчуття родичам і близьким загиблих.


Тарас Кремінь:

«Дізнавшись про наслідки обстрілів зимового Маріуполя і, тим паче, людські жертви, ми з Ігорем БриченкомТарас Кремінь прийняли рішення зібрати максимально необхідну гуманітарну допомогу постраждалим мешканцям. Незважаючи на те, що це був вихідний день, в Миколаєві ми знайшли склад, де закупили 50 рулонів поліетилену відповідної товщини (15000 м2), яким вже 26 січня 2015 року закривали вибиті шибки шкіл та садочків. Крім того, громадою міста і області були зібрані медикаменти, теплі речі, продукти харчування, передані як маріупольцям, так і нашим землякам-військовикам, які тримали оборону приморського міста, в тому числі, аеропорту.

Тоді ж і голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков надав надзвичайно потрібну допомогу: до Маріуполя від імені громади краю відправили дві вантажівки з шифером та рубероідом. Трохи згодом ми особисто відвідали Маріуполь та зустрілися з громадою, а також військовими. Вважаю, що тодішнє місто було прикладом справжнього героїзму та звитяги, від якого залежала доля як півдня, так і всієї країни. Тому, допомігши обороні міста, ми рятували Україну. Я вдячний миколаївцям за всебічну підтримку постраждалих, а також колегам-маріупольцям Антону Аленіну та Олексію Олексєєнку, які своєчасно організували як оборону, так і збір допомоги для міста.»

Ігор БриченкоІгор Бриченко:

«Мобілізувавши ресурси Благодійного фонду “Крокуємо з турботою”, який ми тоді щойно відкрили у Снігурівці, а також організувавши транспорт, передана протягом першої доби після обстрілу плівка для розбитих вікон Маріуполя врятувала тисячі людей від замерзання. Я вдячний тим волонтерам, які відгукнулися на заклик і також збирали теплі речі та продукти для людей. Цей внесок земляків я вважаю безцінним. Впевнений, що оборона Маріуполя стала не тільки символом героїзму новітньої держави, але і ключовою сторінкою у війні Росії проти України.»


Вадим Підберезняк:

«Всё станет на места, если мы начнём называть вещи своими Вадим Підберезнякименами. Если у нас война – то давайте это назовём войной. Тогда, мы должны действовать как на войне, а не сидеть и ждать, когда по нашим бойцам стреляют, а мы «соблюдаем минские договорённости». Тогда, нужно призвать к ответственности многих в Генеральном штабе и Министерстве обороны. По тому, что нужно ответить за Иловайск, Дебальцево, ДАП и допуск обстрела мирного Мариуполя, Волновахи. Тогда, нам необходимо прервать все отношения со страной-агрессором. Когда я был депутатом Николаевского областного совета – мы голосовали за это. Мы назвали Россию страной-агрессором. Что же делает президент?!

Если же у нас АТО – то давайте это считать нашим внутренним делом. Тогда ни Россия, ни Франция, ни Германия, тем более, никакие «ДНР/ЛНР» не вправе диктовать нам условия и как нам поступать. Если там «нет российских войск», то это сугубо наше дело, и мы воюем с террористами, а с террористами во всём мире разговор короткий! Все наши беды от непонятной внешней политики и неопределённости. Давайте же вещи называть своими именами и поступать соответственно. Тогда мы будем избегать ненужных потерь наших бойцов и смертей неповинных мирных жителей!

В годовщину обстрела Мариуполя я хочу высказать своё сочувствие родственникам и близким погибших и пострадавших. Держитесь, мариупольцы, Николаев и вся Украина с вами!»

Народні депутати України від «Народного фронту» міжфракційної групи «Миколаївщина» протягом 2015 року здійснювали волонтерську допомогу військовим частинам, розташованим навколо Маріуполя та допомагали мирним мешканцям одразу після трагічних подій минулого року.

В школі три поверхи вибитих вікон
В школі три поверхи вибитих вікон
Мешканці багатоповерхівок намагаються заклеювати вікна
Мешканці багатоповерхівок намагаються заклеювати вікна
Антон Алєнін роздає плівку
Голова маріупольської міської організації “Народного фронту” Антон Алєнін роздає плівку
Волонтери Народного фронту відміряють плівку
Волонтери Народного фронту відміряють плівку
Черга за плівкою
Черга за плівкою
IMG_3673
У дитячому садочку скло вибибло наскрізь

P.S. Інформація про безпосередню допомогу Маріуполю розміщена на сайті Миколаївської обласної організації «Народного фронту»: https://nf.mk.ua/2015/01/2707, https://nf.mk.ua/2015/01/2712