Тарас Кремінь: Якби не справжня соборність – ми би країну не врятували

Тарас Кремінь: Якби не справжня соборність – ми би країну не врятували

В Миколаєві відзначили День Соборності України покладанням квітів до пам’ятнику Тараса Шевченка.

Серед учасників покладання були голова обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови обласної адміністрації Микола Романчук, миколаївський міський голова Олександр Сенкевич та народні депутати України від партії «Народний фронт» Тарас Кремінь і Вадим Підберезняк.

У своєму виступі Тарас Кремінь згадав, що починаючи з 2010 року всі національні свята були мовчазними, оскільки тодішні керівники області та міста лише робили вигляд, а на справді опікувалися власним збагаченням.

«Нічого не вдалося ні в них, ні, особливо, у тих, хто намагався зробити заколот у центрі міста декілька років тому. Якби не соборність – справжня, а не ілюстрована, вигадана, з підручників, а справжня: по захисту центру міста, по формуванню народного ополчення, по відродженню націонал-патріотичного виховання, по відновленню, в тому числі, української мови в системі освіти – я думаю, що сьогодні свято було б трошки іншим», – сказав Тарас Кремінь.

Також народний депутат міжфракційної групи «Миколаївщина» закликав українців сьогодні бути соборними і єдиними, поділяючи біль людей, які знаходяться у зоні АТО та тимчасово окупованій території.

Тарас Кремінь та голова Миколаївської обласної організації «Народний фронт» Вадим Підберезняк разом з миколаївцями поклали квіти до пам’ятнику Шевченку.

23457 8 9 10