Тарас Кремінь та Ігор Бриченко обговорювали з Вікторією Москаленко питання розвитку Миколаївщини

Тарас Кремінь та Ігор Бриченко обговорювали з Вікторією Москаленко питання розвитку Миколаївщини

14 січня депутати фракції «Народного фронту» у Верховній Раді Тарас Кремінь та Ігор Бриченко провели робочу зустріч з головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко.

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання соціально-економічного розвитку області. Зокрема, йшлося про розвиток місцевого самоврядування, реформу децентралізації та становлення першої утвореної в Миколаївській області об’єднаної громади – Куцурубської.

Вікторія Москаленко розповіла про внесення у порядок денний Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Миколаївської обласної ради питання про перегляд перспективного плану та врегулюванні правого становища Куцурубської громади, щоб та отримала всі відповідні преференції від уряду. За словами народного депутата України Тараса Креміня прискорюється утворення ще одної об’єднаної громади в Очаківському районі на базі Чорноморської сільської ради.

Також Вікторія Москаленко просила сприяти депутатів від Миколаївщини вирішення питання реконструкції автошляху Миколаїв – Дніпропетровськ. Піднімалися та обговорювалися питання необхідності збільшення фінансування освітньої та медичної галузей області, розвитку цих напрямів в умовах децентралізації.