На Василя Вадим Підберезняк вітав дітей та літніх людей Кривоозерщини

На Василя Вадим Підберезняк вітав дітей та літніх людей Кривоозерщини

14 січня голова Миколаївської обласної організації «Народного фронту» та депутат Верховної Ради Вадим Підберезняк був з робочим візитом у Кривоозерському районі.

Разом з головою районної організації партії Василем Жуком та Людмилою Роліян, своїм позаштатним помічником як народного депутата, Вадим Підберезняк здійснив поїздку до села Курячі Лози, де відбулася робоча зустріч з новообраною сільською головою Аллою Колесник. Обговорювалися питання розвитку села, децентралізації влади та проблеми розвитку місцевого самоврядування.

1 2 3 4 5

Потім, делегація здійснила візит до курячілозівського дитячого садочку. Вадим Підберезняк від себе та однопартійців привітав дітей та персонал дитячого садочку з Василем та новорічними святами. Він ознайомився діяльністю та потребами цього дошкільного закладу та подарував дітям нові іграшки. Атмосфера зустрічі була дуже приємною, але гості були змушені відвідати ще один соціальний заклад.

Представники «Народного фронту» відвідали територіальний центр соціального обслуговання та районний будинок престарілих. Народний депутат Вадим Підберезняк цікавився у соціальних працівників та літніх людей, що проживають у будинку, проблемами, які їх турбують. З’ясувалося, що, в цілому, мешканці задоволені умовами утримування і більше турбуються питаннями не для себе, а  питанням закінчення війни.

7 8

«Все стане набагато простіше і ми зможемо навести лад у всіх справах, якщо почнімо назвати речі своїми іменами», – сказав Вадим Підберезняк. Він висловив думку, що якщо це війна, то і треба називати це війною, давати відповідній офіційний статус та відповідно діяти. «Але якщо ж це АТО, то з терористами треба вчиняти як з терористами. Доді до чого тут Росія та мінські домовленості – це наша внутрішня справа», – підкреслив нардеп.

Вадим Підберезняк для мешканців будинку пристарілих передав свіжі яблука та апельсини та зазначив, що разом з іншими депутатами «Народного фронту» Тарасом Кремінем та Ігорем Бриченком він буде опікуватися цим закладом.

Також Вадим Підберезняк провів нараду з активом партії «Народний фронт» з Кривоозерського та Первомайського районів, провів робочу зустріч з головою Кривоозерської РДА Олексієм Мірошниченко.