Вадим Меріков та Вадим Підберезняк привітали з Різдвом дітей з центру реабілітації

Вадим Меріков та Вадим Підберезняк привітали з Різдвом дітей з центру реабілітації

6 січня, у передріздвяний час до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали голова Миколаївської обласної адміністрації Вадим Меріков, народний депутат України та голова обласної організації «Народного фронту» Вадим Підберезняк та голова управління капітального будівництва області Павло Нуждов. Дещо пізніше до поважної делегації приєднався начальник обласної міліції Віталій Гончаров.

2 1

На зустрічі Вадим Меріков та Вадим Підберезняк дізнавалися у керівництва та працівників цього дитячого закладу хід ремонту та стан справ. Павло Нуждов розповів про інновації у будівництві, зокрема, про використання німецьких матеріалів для ремонту даху дитячого центру. В процесі інспекції Вадим Меріков висловив побажання для подальшого покращення ведення ремонтних робіт.

4 3

Гості завітали до кожної групи дітей та привітали їх с наступаючим Різдвом христовим. Вадим Меріков, Вадим Підберезняк та Віталій Гончаров роздавали дітям солодкі подарунки, бажали бути здоровим, гарно вчитися і мріяти. Вивчаючи умови проживання дітей, гості завітали і на кухню. Скоштувавши випічку, яку годують кухари для дітей, голова обласної адміністрації зізнався, що цей смак нагадав йому дитинство.

У своєму зверненні до керівництва та працівників дитячого закладу Вадим Меріков запевнив, що буде і далі опікуватися дитячим центром. Свою підтримку, також, висловим і Вадим Підберезняк.

7 6 5 12 11 10 9 8