ПРЕС-РЕЛІЗ ЩОДО НАБУТТЯ ПОВНОВАЖЕНЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВАДИМОМ ПІДБЕРЕЗНЯКОМ

ПРЕС-РЕЛІЗ ЩОДО НАБУТТЯ ПОВНОВАЖЕНЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВАДИМОМ ПІДБЕРЕЗНЯКОМ

Сьогодні, 24 грудня 2015 року, склав присягу народного депутата України керівник Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт» Вадим Іванович Підберезняк. З цього моменту він офіційно набуває повноважень депутата Верховної Ради України та збільшує кількість представників Миколаївщини у парламенті країни.

Набуття повноважень депутата Верховної Ради, згідно закону, стало в наслідок добровільного складання повноважень народного депутата України члена фракції «Народного фронту» Миколи Володимировича Мартиненка.

Миколаївська обласна організація «Народного фронту» щиро вітає Вадима Івановича Підберезняка з обранням на цю високу посаду. Всі ми знаємо його як порядну людину, талановитого організатора, палкого патріота та ефективного діяча місцевого самоврядування. Діяльність Вадима Івановича у якості депутата Миколаївської обласної ради довела його здібність працювати на користь всієї громади. Ми бажаємо йому сил та натхнення працювати на користь Миколаївської області та всієї України.

Вадим Підберезняк