Тарас Кремінь: В майбутньому бюджеті треба збільшити субвенцію на медицину області у 100 мільйонів гривень

Тарас Кремінь: В майбутньому бюджеті треба збільшити субвенцію на медицину області у 100 мільйонів гривень

21 грудня народні депутати України від Миколаївщини, члени фракції «Народного фронту» Тарас Кремінь та Ігор Бриченко передали ліки, медичне обладнання та лікарняні ліжка медичним установам у Миколаєві, а також були передані комплекти термобілизни для бійців нацгвардії.

Завдяки діяльності фонду «Крокуємо з турботою» та залученню волонтерів, зокрема депутата Миколаївської обласної ради Андрія Закусілова та депутата Жовтневої районної ради Дмитра Бачинського, народними депутатами від «Народного фронту» Ігорем Бриченком та Тарасом Кремінем було здійснено широку благодійну акцію. Вони передавали ліки, медичне обладнання та лікарняні ліжка Миколаївській обласній лікарні, Миколаївському військовому шпиталю, Жовтневій районній лікарні.

В обласній лікарні Кремінь, Бриченко, Відяпін, Москаленко Ліжка та ліки

Бачинський та ЗакусіловЗокрема, у обласну лікарню було передано: 4 багатофункціональних ліжка, хірургічний інструментарій та інструментарій для лор-відділення, хірургічні перчатки, перев’язувальній матеріал, для мішки Амбу для реанімаційного відділення та інше. Те саме, окрім ліжок, було передане до Жовтневої районної лікарні.

До військового шпиталю волонтери передали: травматологічне обладнання, пластини, шурупи, штифти, інструменти для зовнішнього фіксуванні кінцівок, шприци, системи переливання, перев’язувальній матеріал та інше.

Лікарі Жовтневої лікарні В Жовтневій лікарні Розвантаження ліків у шпиталі З головим лікарем шпиталю

Виступаючи перед медичним персоналом Жовтневої лікарні, Тарас Кремінь зазначив, що вони з Ігорем Бриченком, як народні депутати днями будуть розглядати та приймати бюджет. «Ми розуміємо, що медична галузь фінансуєтеся недостатньо. Ми будемо добиватися додаткового виділення субвенції на медицину в обласний бюджет на суму 100 мільйонів гривень», – підкреслив нардеп.

Військовій частині нацгвардії, якою постійно опікується фонд Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», бійцям було передано 160 комплектів термобілизни. Виступаючи перед бійцям депутат «Народного фронту» зазначив, що волонтери та польські партнери фонду намагаються зробити все, щоб забезпечити всім необхідним наших бійців, і що спокій наших людей в їхніх руках.

Термобілизна у нацгвардії Преред нацгвардійцями Подяка нацгвардійців