«Колобок» для «Народного фронту»

«Колобок» для «Народного фронту»

Представники партії «Народний фронт» на Миколаївщині 17 грудня відвідали дітей-інвалідів у смт Веселинове та передали їм подарунки до свята Миколи.

117 грудня, на передодні Святого Миколи, до реабілітаційного відділення для дітей-інвалідів, яке створене при Територіальному центрі соціального обслуговання Веселинівського району, завітали незвичайні гості. На запрошення директора центру Петра Христюка дітей відвідали голова Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт» Вадим Підберезняк та голова районної організації партії Ольга Дем’яненко.

Як водиться – в гості не ходять з пустими руками. «Фронтовики» передали реабілітаційному відділенню нове килимове покриття та подарунки для кожної дитини до дня Святого Миколи. Розважали гостей малі актори, які під керівництвом педагогів показали гостям модернову постановку казки «Колобок».

Вадим Підберезняк відзначив, що «Народний фронт» продовжує курс на малі та добрі справи, в яких бачить можливість розвитку організації на місцях. Під цим гаслом після зустрічі у реабілітаційному центрі відбулися збори з партійним активом Веселинівського району. Обговорювалися питання партійного будівництва, стратегії розвитку організації в області та результатів місцевих виборів.