Ми вимагаємо бути відповідальним!

Ми вимагаємо бути відповідальним!

«Народний фронт» Миколаївщини засуджує скандальну поведінку депутата від БПП Олега Барни по відношенню до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка під час його виступу у парламенті. Організація обурена таким ставленням соратником по коаліції та очікує публічного вибачення від Олега Барни перед Арсенієм Яценюком.

Народний депутат України від Миколаївщини, член «Народного фронту» Тарас Кремінь прокоментував таку поведінку колеги по парламенту. На його думку така поведінка немає нічого спільного з поведінкою народного депутата, а для висловлення своєї позиції є нормальні, цивілізовані форми. «Посада прем’єр-міністра, а також голови ВР та Президента є однією з самих вищих посад в країні. Тому їх статус та рівень безпеки має бути на самому високому рівні. На превеликий жаль, я вважаю, що це було зазіхання на посадову особу вищого рівня і цим повинні зайнятися правоохоронні органи», – сказав Тарас Кремінь.

Він пояснив, що таким вчинком Барна не тільки зірвав виступ прем’єр-міністра у Верховній Радій, а й зазіхнув на його безпеку. Крім того, на думку депутата, цей вчинок кидає тінь і на не без того непрості стосунки у нинішній коаліції, яку здорові сили намагаються зберегти заради продовження реформ.

«Можна по-різному ставитися до непопулярний дій уряду, який, до речі, є коаліційним, та можна критикувати міністрів, але Арсеній Петрович є діючим прем’єром. Через те, ставитися до нього треба відповідно, з урахуванням субординації та депутатської етики», – підкреслив Тарас Кремінь.
Більш різко з даного випадку висловився голова Миколаївської обласної організації «Народного фронту» Вадим Підберезняк: «Якщо таке неподобство робить депутат парламенту, то що?! Тепер це може робити кожний?!» На його думку така поведінка по відношенню до прем’єр-міністра депутатом Верховної Ради задає тон усьому суспільству. Законотворці несуть відповідальність за всі свої дії, оскільки представляють народ на вищому рівні. «Ми вимагаємо бути відповідальним!», – закликав Вадим Підберезняк.

Taras Kremin

Vadim Pidberezniak