Депутати фракції «Народний фронт» допомогли Снігурівщині

Депутати фракції «Народний фронт» допомогли Снігурівщині

Снігурівська районна лікарня – вже третій медичний заклад Миколаївської області, який отримав допомогу від благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою». Народний депутат від «Народного фронту» разом із своїм колегою Тарасом Кремінем та місцевими волонтерами передали у лікарню функціональні ліжка, каталки і перев’язувальний стіл.

– Проблема наших лікарень у наявності застарілого діагностичного обладнання та матеріально-технічної бази. Я вже не кажу про ремонти і систему опалення. Тому це якісне, сертифіковане за усіма європейськими зразками обладнання повинно допомогти, – прокоментував подію Т.Кремінь.
Депутати впевнені, що ця допомога піде на користь і тим снігурівцям, які повернулися із зони АТО і потребують реабілітації. Для них у районній лікарні вже підготовлені спеціальні палати.
Після медичного закладу гості відвідали дитячий садок та місцеву школу, яким подарували меблі і парти-трансформери. За словами Ігоря Бриченка, підтримка району триватиме.

– Ми приїхали подивитися на об’єкти, що будуватимуться за кошти, які ми із Тарасом Дмитровичем вибили в уряді для Снігурівського району. Це п’ять із половиною мільйонів гривень. З них три з половиною підуть на реконструкцію дитячого садочку № 2. Решта грошей буде направлена для будівництва нового накопичувача якісної води, – додав народний депутат України.

Крім того, І.Бриченко і Т.Кремінь оглянули квартиру, яка була виділена родині загиблого військовослужбовця. Вдова поскаржилася на аварійний стан приміщення та бездіяльність місцевої влади. У відповідь депутати пообіцяли сприяти у вирішенні проблеми і надати грошову допомогу та будівельні матеріали.
77150_3

77150_2