Вадим Підберезняк роз’яснив миколаївцям дії уряду і закликав привести наш спільний дім в порядок

Вадим Підберезняк роз’яснив миколаївцям дії уряду і закликав привести наш спільний дім в порядок

Депутат Миколаївської обласної ради Вадим Підберезняк під час поїздки в Березанський район провів кілька зустрічей з виборцями, під час яких відповів на численні запитання з приводу ситуації в країні.

– Я не буду говорити про високі матерії, – сказав він, звертаючись до людей. – Реформи не робляться швидко. Україна – країна з 46 мільйонним населенням. Одна з найбільших у Європі за територією та кількістю населення. Цю країну протягом двадцяти років з моменту незалежності не реформували, будуючи феодальні відносини. Тепер її потрібно вирвати з інерційного курсу. Ситуація катастрофічно ускладнена втратою Криму і військовими діями на Сході країни. Втрата 20 відсотків економічного потенціалу. Розірвані коопераційні зв’язки, які змусили підприємства шукати нові партнерства і нові ринки. Безпрецедентні військові асигнування у розмірі 5 відсотків від ВВП.
Будучи керівником обласної організації політичної партії «Народний фронт», депутат не міг не прокоментувати дії Кабінету міністрів, очолюваного Арсенієм Яценюком.

– В уряді чудово розуміють, що зроблено не все, що потрібно. Команда працює з повною віддачею і націлена на результат. Головне їхнє завдання – щоб кожен українець на собі відчув результати позитивних змін у країні. Можливі миттєві результати? Ні. Наприклад, перші наявні результати реформ у Сінгапурі з’явилися через 15 років роботи, у Польщі через 5 років – і це за умови постійної підтримки з боку Європи, в Грузії люди почали відчувати перші результати за 3 роки, – зазначив В. Підберезняк.

У завершенні він запропонував присутнім перевести ситуацію на побутовий рівень.
– Думаю, все зі мною погодитеся, що наша країна – це наш дім. І якщо ми цей будинок отримали у спадок, а сусід, який жив через стіну від нас, відібрав у нас шматок землі, а на решті ділянку підселив нам бомжів, щоб ті не давали нам спокійно жити. І в такій ситуації ми знаходимося сьогодні.

Що нам необхідно зробити далі? У нас немає можливості і бажання жити в іншому будинку. Ми будемо жити в цьому. Нам необхідно цей будинок відремонтувати. Доходи залишилися колишніми. Нам потрібно спланувати, яким повинен бути цей будинок, накопичити коштів на його ремонт, і все привести в порядок. І сьогодні ми ремонтуємо свій будинок, наводимо його в порядок, і я запевняю вас, що нам буде, що залишити у спадок нашим дітям і онукам, – підсумував депутат Миколаївської обласної ради.
IMG_1697
WP_20151015_10_30_26_Pro