Децентралізація влади на третину збільшила бюджет Миколаївської області, – Т.Кремінь

Децентралізація влади на третину збільшила бюджет Миколаївської області, – Т.Кремінь

В цілому по Україні за результатами 9 місяців року до місцевих бюджетів додатково надійшло в середньому близько 40 відсотків. А якщо говорити по Миколаївській області – де в середньому близько 30 відсотків. Тому в районах інтенсивно працюють над тим, щоб цей фінансовий надлишок безпосередньо відправити на вирішення соціальних питань, на ремонт доріг, районних лікарень, шкіл і дитячих садочків. Про це, перебуваючи в Березанському районі, заявив народний депутат України Тарас Кремінь.

За його словами, сьогодні вирішується питання децентралізації в системі освіти, охорони здоров’я, соціальній сфері – в тих важливих напрямках, які є ключовими для будь-якої європейської країни.
«Кожен з вас переконався в тому, що наші збройні сили відроджуються, і вони вже не такі, якими були ще рік тому, – підкреслив Т.Кремінь. – Однак, навіть в умовах воєнних дій Україна залишається стабільною державою. Не було місяця, щоб затримувалися соціальні виплати або не видавалися заробітні плати. І вперше за роки незалежності зростання ВВП пішло на розвиток тих сфер, які потребують поліпшення – на розвиток Збройних сил, науки і технологій ».

IMG_1694