Заява з приводу подій, що відбулись у Києві 31 серпня

Заява з приводу подій, що відбулись у Києві 31 серпня

У Миколаївській обласній організації політичної партії «Народний Фронт» засуджують дії екстремістів, що призвели до трагедії біля стін Верховної Ради України, і вважають їх провокацією, спрямованою на дестабілізацію ситуації в країні.

Тероризм не може бути інструментом політичного діалогу. Він є знаряддям в руках тих, хто налаштований на руйнування, загострення ворожнечі між людьми, посилення розколу у суспільстві. Саме такі цілі переслідували ті, хто спочатку влаштовував перестрілки у мирному Закарпатті, підривав офіси волонтерів в Одесі, а сьогодні привів до крові на сходинах парламенту. Цим людям не потрібен мир в Україні, перетворення і рух країни вперед. Їм потрібна картинка на прокремлівських телеканалах, і заради неї вони готові на все – вбивства, підпали, провокації.

Президент і уряд націлені на проведення якісних змін в країні, але кожен їх крок зустрічає колосальний опір системи, сцементований корупцією. І в цьому зв’язку ми закликаємо прихильників демократичного розвитку України бути разом, а також пам’ятати, що будь-які реформи викликають невдоволення в народі, але коли вони дають результат – про невдоволення народ забуває.

2015-08-31T125823Z_1155296657_GF10000188031_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-STATUS