Олександр Курченко звинуватив чиновників у небажанні поліпшувати харчування дітей у садках і школах Миколаєва

Олександр Курченко звинуватив чиновників у небажанні поліпшувати харчування дітей у садках і школах Миколаєва

Депутат Миколаївської міської ради, керівник місцевої організації політичної партії «Народний фронт» Олександр Курченко, виступаючи на сесії, звинуватив чиновників мерії у небажанні поліпшувати харчування дітей у садках і школах Миколаєва.

Він нагадав депутатам, що на минулій сесії було дано протокольне доручення за підсумками роботи комісії з перевірки якості харчування в школах та дошкільних установах міста. У ньому, зокрема, йшлося про надання права окремим дитячим садкам і одній зі шкіл організовувати у себе систему харчування самостійно.

Однак, замість того, щоб виконувати це протокольне доручення, віце-мер Євген Шевченко разом з керівником управління освіти Ганною Деркач об’їхали всі зазначені дитячі садки і взяли у їхніх директорів письмову відмову в переході на самостійну організацію харчування.

Депутат назвав це кричущим фактом, свідченням «кріпосного права» в міській системі освіти, і закликав міського голову Юрія Гранатурова проконтролювати виконання протокольного доручення.
Ще влітку минулого року Олександр Курченко забив тривогу, виявивши поставку гнилих продуктів Комунально-виробничим підприємством з організації харчування в навчальних закладах.

фото: НикВесті
73631_0___