Кожна людина, що звернеться за правовою допомогою, повинна її отримати, – Дмитро Сторожук

Кожна людина, що звернеться за правовою допомогою, повинна її отримати, – Дмитро Сторожук

У Миколаївській області запрацюють пілотні проекти з децентралізації та демонополізації у сфері державної реєстрації, які успішно себе зарекомендували в інших регіонах. Про це, перебуваючи у Миколаєві, заявив народний депутат Дмитро Сторожук.

Виступаючи перед журналістами, він звернув увагу і на успішний досвід роботи центрів з надання безоплатної правової допомоги. За словами народного депутата, спостерігається великий запит на безоплатну правову допомогу не тільки у кримінальних, а й в адміністративних та цивільних справах.

«Основний лейтмотив цієї реформи – створення усіх умов для того, щоб кожна людина, яка звернулася, могла отримати допомогу, – зазначив Дмитро Сторожук. – В сьогоднішніх умовах не кожний може собі дозволити фахових адвокатів, правознавців. Держава взяла на себе цей обов’язок, і дає можливість адвокатам, які зараз не можуть знайти на ринку клієнтів, отримувати кошти за рахунок надання послуг громадянам… Я буду сприяти тому, щоб ті пілотні проекти, які впроваджується в інших регіонах, мали б реалізацію і у Миколаївській області. Зокрема у питаннях екстериторіальності, коли можна буде зареєструвати власний бізнес навіть не в тому районі, де знаходишся. Позитивний досвід набула і така новація, як онлайн – реєстрація актів цивільного стану. Це вже працює і показало свій позитивний ефект».
IMG_1249

IMG_1245

IMG_1247

IMG_1248