Вадим Підберезняк пропонує Агрофірмі Корнацьких призупинити будь-які роботи на спірних землях в с.Чаусово-2

Вадим Підберезняк пропонує Агрофірмі Корнацьких призупинити будь-які роботи на спірних землях в с.Чаусово-2

65Суперечка за землю у с.Чаусово-2 Первомайського району не повинна перерости в ще більш гостру фазу конфлікту. Для цього Агрофірмі Корнацьких необхідно призупинити будь які сільськогосподарські роботи до остаточних рішень судів. Таку думку журналістам телепрограми «Ракурс» висловив депутат Миколаївської обласної ради, керівник обласної організації політичної партії «Народний фронт» Вадим Підберезняк.

– Є дві сторони конфлікту. Одна з них сплачує за землю, платить людям за паї, але при цьому нічого не заробляє. Природно, що цей конфлікт може призвести до негативних наслідків, – вважає В. Підберезняк. – Народному депутату України Аркадію Корнацькому як законодавцю слід було зробити крок на зустріч у встановленні законності, і призупинити там будь-які роботи до остаточних рішень судів. Тим самим він зміг би підтвердити, що для нього верховенство права важливіше власних інтересів. Але Аркадій Олексійович, судячи з усього, вирішив, що ця земля його, і тільки він має право на ній працювати незалежно від закону і того, що це може призвести до подальшої ескалації конфлікту.

Раніше депутат обласної ради В.Підберезняк звернувся до керівництва прокуратури Миколаївської області та обласного главку УМВС України з проханням перевірити факти порушення чинного законодавства в суперечці за землю між Агрофірмою Корнацьких та підприємством «Партнер-Агро», якому працівники соціальної сфери району передали в оренду свої земельні паї.

Програму «Ракурс» дивіться у середу, 15 липня, о восьмій вечора на телеканалі «Миколаїв».