Конфлікт у селі Чаусове-2 вимагає більш рішучого втручання з боку правоохоронних органів

Конфлікт у селі Чаусове-2 вимагає більш рішучого втручання з боку правоохоронних органів

Багаторічний конфлікт за спірні землі у с.Чаусове-2 Первомайського району, який 4 липня ледь не привів до трагедії, змусив депутата Миколаївської обласної ради Вадима Підберезняка звернутися до прокурора області В’ячеслава Кривов’яза та начальника УМВС України у Миколаївській області Віталія Гончарова.

Вказуючи на нерішучість з боку правоохоронних органів, керівник обласного осередку політичної партії «Народний фронт» просить перевірити факти порушення чинного законодавства та вжити відповідні міри.

«Чи довго це зможе тривати? Сьогодні – загрози кинутися під збиральні комбайни, завтра – перекриття доріг. Що має статися, щоб правоохоронні органи, нарешті, встановили тут Закон і порядок? У розвитку цього конфлікту я вбачаю прямі паралелі з гучними подіями літа 2013 року в сусідньому Врадіївському районі, де невтручання одних лише зміцнило в інших почуття безкарності. До чого це, в кінцевому рахунку, призвело – згодом дізнався весь світ. Не хочеться вірити в те, що ті зерна так і залишилися в грунті, а поняття «недоторканний» в масштабах району, як і колись, здатне витіснити за задній план поняття «Закон» і «Справедливість», – йдеться у зверненні Вадима Підберезняка.

P1020074

запит до Прокуратури7784